fbpx

Prisijungti

Naujienos

Kviečiame dalyvauti Atairu Lyderystės Programos Pristatyme

Lyderystės tema aktuali kiekvienam vadovui.

Ji susijusi su atsakomybe ir įtaka. Tai - neapčiuopiami dalykai, kurie yra labai svarbūs tiek asmeniškai vadovui, tiek visai komandai ir organizacijai, nes nuo vadovo lyderystės stipriai priklauso rezultatų pasiekimas, vidinis mikroklimatas organizacijoje ir darbuotojų motyvacija, įsitraukimas.

KUO DIDESNIS STRATEGINIS TIKSLAS, TUO DAUGIAU ASMENYBINIO INTEGRALUMO JIS REIKALAUJA IŠ VADOVŲ. TURINT TOLIMĄ VIZIJĄ, NORINT VEIKTI MAKSIMALIAI EFEKTYVIAI BEI VESTI PASKUI SAVE KITUS, UŽTIKRINTUMO IR AIŠKUMO REIKIA ČIA IR DABAR. VISŲ PIRMA – SAU PAČIAM.

ATAIRU - ilgalaikė asmenybinio augimo programa vadovams, suteikianti realius savęs suvokimo ir naujo lygmens bendradarbiavimo bei pozityvaus aplinkos įtakojimo įrankius.  Per 10 mėnesių šie įrankiai transformuoja vadovo mąstyseną ir elgseną, įgalina efektyvesniam paties ir komandos susitelkimui į rezultatus, didesnei savivokai ir brandai bei įtakai tiek komandoje, tiek organizacijoje, tiek išorinėms suinteresuotoms pusėms.

Programa nėra skirta ieškoti atsakymo “kas aš esu?”. Ji skirta išmokti sėkmingai panaudoti visus savo įgūdžius ir žinias, kurias suteikė studijos bei profesinė veikla – t.y., būti „efektyviausiu aš“.

Programa skirta vadovams, norintiems pasiekti realių rezultatų ir tai padaryti lengviau: su aiškia savivoka grįstu aukštesniu asmeniniu efektyvumu ir maksimaliai pozityviai įtakojant kitus, gebant pasitelkti juos reikiamam rezultatui, bet tuo pačiu nepaneigti aplinkinių asmeninių tikslų.

Septintus metus skaičiuojanti programa veikia daugiau kaip 10 šalių, taip pat ir Lietuvoje. Daugiau nei 1.000 vadovų šią programą pasirinko ir rekomenduoja todėl, kad ji yra praktinė - nuo pat pirmos dienos suteikianti realius įrankius ir logiką, leidžiančius tiek sąmoningai suvokti ir formuoti savo autentišką lyderystę, tiek praktiškai priimti labiau pamatuotus, logiškus, į realius rezultatus orientuotus sprendimus, tiek auginti lyderystę organizacijos viduje.

Į pristatymą kviečiame Vadovus, norinčius atrasti naujus būdus, kaip pagerinti savo gebėjimus vadovauti tiek sau, tiek kitiems, tapti efektyvesniu – lengviau pasiekti rezultatų, mėgautis ne tik profesinių, bet ir asmeninių pasiekimų teikiama pilnatve.

RENGINIO FORMATAS: informacija, praktika, patarimai.
*Programos pristatymas
*Praktinė užduotis
*Metodinė dalis
*Networking'as
Renginio trukmė: 2 val.

 

Renginys nemokamas.
Vietų skaičius ribojamas. Būtina išankstinė registracija elektroniniu paštu Lina@idnavigation.com arba telefonu +37061526019.

 

DAUGIAU APIE PROGRAMĄ:
Atairu Pilno Potencialo Lyderystės Programą kartu su Harvardo Verslo Mokykla ir Entrepreneurs Institute sukūrė čekė Radka Dahnalová.
Programa šeštus metus sėkmingai veikia 11 šalių, o dabar - ir Lietuvoje. Programą Lietuvoje veda Entrepreneurs Institute Master Treneris Domas Zdanevičius bei partnerė Lina Armaitytė.
Daugiau nei 1.000 vadovų iš daugiau nei 100 kompanijų kaip Google, IBM, Deloitte, Heineken, Skoda praėjo ir rekomenduoja šią programą.
Panaudojant Entrepreneurs Institute Talent Dynamics metodikas programa leidžia suvokti savo ir kitų efektyvaus veikimo tipus, atsikratyti ribojančių nusistatymų, valdyti sudėtingas situacijas išlaikant ramybę, kurti pozityvius santykius su aplinkiniais, veikti tikslingai ir atsikratyti įtampų, baimių, kurios riboja.

Daugiau informacijos: https://bit.ly/2E1st3E

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis

 

Sveiki!

Smagu, kad domitės galimybe bendradarbiauti su užsienio partneriais. Šiuo metu funkcionalumas yra diegiamas ir artimiausiu metu bus aktyvuotas.