fbpx

Prisijungti

Naujienos

Kubos ambasadoriaus Lietuvai vizitas Rūmuose

 

Šiandien Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmuose lankėsi Kubos ambasadorius Lietuvai Eduardo Lazo Pérez, reziduojantis Helsinkyje, kuris susitiko su Rūmų viceprezidente, Rumunijos garbės konsule Laura Aldone, Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacijos generaliniu direktoriumi Gediminu Rainiu, UAB „Veritas Ana“ direktoriumi Virginijumi Adutavičiumi ir Rūmų eksporto plėtros vadove Deimante Vilčinskaite.

Susitikime pasidžiaugta stiprėjančiais Kubos ir Europos Sąjungos santykiais, augančiu turizmo sektoriumi, aptartos ekonominio bendradarbiavimo galimybės. Pasak ambasadoriaus, Kuba neišnaudoja atsinaujinančių išteklių potencialo, be to, jo šaliai tenka importuoti pakuotes ir butelius, todėl itin domintų šių sričių investuotojai.

Be to, Eduardo Lazo Pérez pakvietė Lietuvos įmones dalyvauti kitų metų lapkritį vyksiančioje Tarptautinėje Havanos prekybos mugėje ir užsiminė apie galimybes organizuoti verslo misiją į Kubą. Plačiau apie mugę: https://www.tradefairdates.com/FIHAV-M13230/Havana.html

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis