fbpx

Prisijungti

Naujienos

Kremenčuko plėtros instituto atstovo vizitas Rūmuose

 

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmuose lankėsi Kremenčuko plėtros instituto direktoriaus pavaduotojas p. Andrejus Melnikas, kurį sutiko Rūmų prezidentas Sigitas Leonavičius ir generalinis direktorius Almantas Danilevičius. Kartu susitikime dalyvavo p. Gvidas Kerušauskas, Užsienio reikalų ministerijos ambasadorius ypatingiesiems pavedimams.

Renginio metu buvo aptariamos Kremenčuko lengvosios pramonės įmonių vizito galimybės Lietuvoje. Svečias informavo, kad regione šio sektoriaus įmonės turi didelį potencialą ir įmonės suinteresuotos plėsti verslo galimybes Europos Sąjungoje. Rūmų prezidentas S. Leonavičius patvirtino, kad Rūmai sutinka priimti Kremenčuko verslo delegaciją, kartu pažymėjo, kad tokiuose susitikimuose verslui svarbu geras rezultatas, todėl paragino svečią kuo anksčiau atsiųsti informaciją apie atvykstančias įmones.

Kremenčuko miestas yra vienas iš svarbių Alytaus partnerių. Tad susitikimo metu dalyviai pasidalino mintimis ir idėjomis šio bendradarbiavo stiprinimui ir 2020 metais. Juolab kad Alytuje yra įsisteigęs ir veikia Rūmų filialas.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis