fbpx

Prisijungti

Naujienos

Kremenčiuko studentai domėjosi Lietuvos – Ukrainos tarpšaliniais santykiais

 

Kovo 16 d. Kremenčiuko plėtros institutas (Ukraina) organizavo video konferenciją, kurioje dalyvauti buvo pakviesti Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas Sigitas Leonavičius ir LR užsienio reikalų ministerijos nepaprastasis ir įgaliotasis ambasadorius Gvidas Kerušauskas.

Vaizdo konferencijos nuotolinis formatas leido prisijungti Kremenčiuko, Kijevo, Poltavos ir Svitlovodsko universitetų studentams ir dėstytojams bei kitų Ukrainos institucijų ar verslo atstovams.  Dalyvių užduodamų klausimų spektras buvo gana platus – nuo dvišalių ekonominių santykių ir Lietuvos vyriausybės palaikymo, Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų vaidmens plėtojant Lietuvos ekonomiką ir dvišalius ekonominius ryšius su Ukraina, mokslo ir verslo partnerystės Lietuvoje, COVID-19 pandemijos pasekmių verslui iki populiariausių profesijų Lietuvoje bei darbdavių reikalavimų universiteto absolventams.

„Vilniaus PPAR turi labai reikšmingą vaidmenį vystant tarpšalinius santykius tarp Lietuvos ir Ukrainos. Bendradarbiaujame su Ukrainos regionais, nuolat apsikeičiame žiniomis bei organizuojame įvairius verslo susitikimus, teikiame informaciją verslui, dalinamės verslo pasiūlymais, kas padeda mūsų ekonomikoms vystytis ir stiprinti tarpusavio verslo ryšius“, - sakė prezidentas S. Leonavičius.

Daugiau informacijos apie įvykusį renginį:

https://kg.ua/news/sogodni-obgovorili-rozshirennya-zvyazkiv-kremenchuckogo-nacuniversitetu-imeni-ostrogradskogo-z

 

https://drive.google.com/file/d/1-1iwDHFxLx0dJGRqzRKBomq0YHDFLkPa/view?usp=sharing

 

Renginio akimirkos nuotraukų galerijoje:

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis