fbpx

Prisijungti

Naujienos

Konsultacijos verslo finansavimo šaltinių ir verslo plėtros klausimais

 

Ekspertinis sritys: smulkių ir vidutinių įmonių finansavimas, finansavimo šaltiniai ir būdai: verslo paskolos, faktoringas, atsiskaitymo garantija. Verslo plėtra.

Konsultacijos skiriamos: jaunų, nedidelių ar vidutinių įmonių atstovams, kurie ieško finansavimo verslo plėtrai ar apyvartinėms lėšoms papildyti. Taip pat tiems, kurie domisi alternatyviomis verslo finansavimo priemonėmis kaip faktoringas ar atsiskaitymo garantija.

Siūlomos paslaugos: Verslo paskolos iki 20 000 EUR smulkioms ir vidutinėms įmonėms jau nuo pirmųjų jų veiklos mėnesių. Greitai ir paprastai. Be užstato ar turto įkeitimo. Taip pat teikiamos sąskaitų finansavimo (faktoringo) ir atsiskaitymo garantijos paslaugos.

 

Linas Armalys

„Credital verslui“ vadovas

Veiklos sritys: verslas, finansai.

Konsultuoja verslo finansavimo šaltinių ir verslo plėtros klausimais.

Apie Liną Armalį:

Armalio įkurta ir vadovaujama įmonė „Credital verslui“ siekia padėti smulkiojo ir vidutinio dydžio įmonėms sėkmingai augti, teikdama lanksčius verslo finansavimo sprendimus greitai ir paprastai.

Prieš įkurdamas „Credital verslui“ L. Armalys 2007 – 2015 m. dirbo „Swedbank“ banke. Jis vadovavo Paskolinių produktų vystymo ir palaikymo departamentui Baltijos šalių grupės produktų padalinyje ir Vartojamųjų paskolų vystymo ir palaikymo skyriui. 2011-aisiais metais už sėkmingą verslo linijos vystymą buvo pripažintas „Swedbank“ metų darbuotoju.

2005 – 2006 m. L. Armalys dirbo verslo sprendimų projektų vadovu įmonėje „Bitė Lietuva“.

2003 – 2005 m. Maskvos Lomonosovo universitete (Rusija) L. Armalys su pagyrimu gavo verslo administravimo magistro (MBA) laipsnį.

1998 – 2002 m. Vilniaus universitete įgijo Komunikacijos bakalauro laipsnį.

Papildomą informaciją mielai suteiks ir Jūsų registracija pasirūpins Rūmų Verslo klientų vadovė Gintarė Povilonė, tel. +370 (687) 50025, el. paštas gintare.povilone@cci.lt.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis

 

Sveiki!

Smagu, kad domitės galimybe bendradarbiauti su užsienio partneriais. Šiuo metu funkcionalumas yra diegiamas ir artimiausiu metu bus aktyvuotas.