fbpx

Prisijungti

Naujienos

Konsultacijos dėl ES portalų, kuriuose įmonėms teikiama informacija apie konkretiems produktams taikomas taisykles ir mokesčius, tyrimas

Gerb. konsultacijų dalyviai,
ši apklausa vykdoma atliekant Europos Komisijos Vidaus rinkos, pramonės, verslumo ir MVĮ generalinio direktorato (GROW GD) pradėtą tyrimą dėl įmonėms teikiamos informacijos apie konkretiems produktams taikomas taisykles ir mokesčius. Tyrimas orientuotas į portalus „Your Europe“ ir „Access2Markets“.

Apklausos tikslas - nustatyti verslo asociacijų ir atskirų įmonių poreikius, susijusius su informacija apie ES produktų reglamentavimą ir reikalavimus prekiaujant ES bendrojoje rinkoje.

Jūsų atsakymai mums labai svarbūs ir į juos bus atsižvelgta tobulinant „Your Europe“ ir „Access2Markets“ portalus. Todėl bus pagerinta jums ir kitoms įmonėms teikiama parama prekiaujant ES bendrojoje rinkoje.

Apklausos duomenimis bus dalijamasi tik su Europos Komisija pagal specialų susitarimą arba jie bus pristatomi apibendrinti ir anonimizuoti, juos tvarkant pagal Bendrojo duomenų apsaugos reglamento nuostatas.

Kviečiame užpildyti prisegtą klausimyną (ČIA) ir iki š. m. spalio 31 d. atsiųsti el. paštu marijus.muralis@cci.lt. Informaciją teikia tel. +370 618 39095 (Marijus Muralis).

Maloniai kviečiame dalyvauti!

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis