fbpx

Prisijungti

Naujienos

Konotopo (Ukraina) mero vizitas Rūmuose

Šiandien Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmuose lankėsi Konotopo miesto (Ukraina)  meras Artem Semenikhin ir Konotopo ekonomikos valdybos atstovė Liudmila Gopejeva. Svečius priėmė Rūmų prezidentas Sigitas Leonavičius, generalinis direktorius  Almantas Danilevičius ir Tarptautinių ryšių skyriaus vadovė Audronė Masandukaitė.    

Konotopo mero vizito tikslas – pasiruošti būsimiems verslo ryšiams su Lietuvos verslu, kad, pasibaigus karui, būtų galima iškart organizuoti bendradarbiavimą tarp abiejų regionų. 

P.Semenikhin padėkojo Lietuvai už aktyvią pagalbą, pasidalijo dabartine situacija mieste ir regione,  kuomet vyksta karas. Konotopo regionas iki karo turėjo stiprų ekonominį potencialą, kur pramonė sudaro apie 83% visos pagamintos produkcijos. Konotopo meras pažymėjo, kad „lyginant su kitais regionais, Konotopas mažiau sugriautas, o gamyklų veikla kol kas įšaldyta. Tačiau jau dabar turime regiono verslui padėti megzti naujus kontaktus, supažindinti su Lietuvos verslininkais“.

Rūmų prezidentas Sigitas Leonavičius pasidalino  informacija apie Rūmų aktyvų bendradarbiavimą su daugeliu Ukrainos regionais. Nuo 2014 metų vyko nemažai verslo vizitų įvairiuose Ukrainos regionuose, o karantino metu – zoom sustikimai. „Visai neseniai įvyko virtualus susitikimas su Kijevo Rūmais ir Ukrainos verslininkų ir pramonininkų sąjunga kur dalyvavo virš 20  įmonių, Rūmų narių, kuriuos domina bendradarbiavimas su Ukraina“, minėjo p. Leonavičius ir pažymėjo, kad Lietuvos verslas suinteresuotas Ukrainos verslo pasiūlymais.

Buvo aptarta galimybė suorganizuoti virtualų Konotopo verslininkų susitikimą su Rūmų įmonėmis. Tuo pačiu, Rūmai supažindins ir su kitomis galimybėmis regiono verslui rasti kontaktus Lietuvoje. 

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis