fbpx

Prisijungti

Naujienos

KONKURSAS „GERIAUSIA ĮMONĖ“, „GERIAUSIA ĮMONĖS VADOVĖ“, „GERIAUSIAS ĮMONĖS VADOVAS“

Maloniai kviečiame dalyvauti Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų (Vilniaus PPAR) organizuojamuose 2022 m.konkursuose „Geriausia įmonė“,  „Geriausia įmonės vadovė“, „Geriausias įmonės vadovas“ , kuriais siekiama skatinti įmonių ir verslininkų - rūmų narių gaminamos produkcijos ir teikiamų paslaugų pardavimus bei eksportą, jų apimčių didėjimą ir naujų darbo vietų kūrimą.

Konkursų laimėtojas gali naudoti konkursų prizų simboliką savo prekėms žymėti, paslaugoms pristatyti, savo veiklos reklamai ir viešinimui.

Konkursai vykdomi tarp Vilniaus PPAR narių, nustatant geriausias įmones ir geriausias įmonių vadoves, šiose įmonių grupėse pagal tris nominacijas:

A. Geriausia įmonė (vykdanti eksportą)

- labai mažų ir mažų įmonių grupėje – 1 laureatas;

- vidutinių ir didelių įmonių grupėje –  1 laureatas;
B. Geriausia įmonė (nevykdanti eksporto)

- labai mažų ir mažų įmonių grupėje –  1 laureatas;

- vidutinių ir didelių įmonių grupėje –  1 laureatas;

C. Geriausia įmonės vadovė  – 1 laureatai;

 Geriausias įmonės vadovas - 1 laureatas.

 

Konkursai organizuojami pagal 2022 - 11 - 10 Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų Tarybos nutarimu patikslintus ir patvirtintus nuostatų rodiklius, pateikiamus konkurso dalyvio anketoje. Kartą apdovanotos įmonės gali vėl dalyvauti konkurse tik po ketverių metų.

Norinčius dalyvauti konkursuose maloniai kviečiame užpildyti Jūsų pasirinkto (-ų) konkurso (-ų) dalyvio (-ės) anketą (-as) ir grąžinti ją (jas) iki š. m. lapkričio 30 d. el. paštu: vilnius@cci.lt.

Apdovanojimai bus įteikti Vilniaus PPAR iškilmingo renginio metu.

Konkurso nuostatus ir anketas taip pat galite rasti Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų interneto puslapyje: www.cci.lt (skiltyje ,,Naujienos”).

Vilniaus PPAR, siekdami gerinti savo narių ekonominę (verslo) aplinką, teikia įmonėms tiesioginę ir netiesioginę paramą bei paslaugas, kurios padeda plėtoti jų veiklą. Daugelis valstybių savo ekonominę sėkmę grindžia šalyje gaminamų produktų bei paslaugų viešinimu. Vilniaus PPAR organizuojami konkursai – puiki galimybė pristatyti savo įmonės produkciją ar paslaugas, jų išskirtinumą, kuriamą naudą vartotojui ir visuomenei.

Maloniai kviečiame aktyviai dalyvauti konkursuose!

PRIDEDAMA:

  1. Vilniaus PPAR Konkurso „Geriausia įmonė“ (vykdanti eksportą) anketa, 2 lapai;
  2. Vilniaus PPAR Konkurso „Geriausia įmonė“ (nevykdanti eksporto) anketa, 2 lapai;
  3. Vilniaus PPAR Konkurso „Geriausia įmonės vadovė” anketa, 2 lapai;
  4. Vilniaus PPAR Konkurso „Geriausias įmonės vadovas” anketa, 2 lapai;
  5. Konkursų nuostatai, 4 lapai.       

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis