fbpx

Prisijungti

Naujienos

Kijevo klubo metinis susitikimas Krokuvoje

Neseniai vykusiame Kijevo klubo metiniame susitikime Krokuvoje, kuriame dalyvavo Vilniaus PPAR prezidentas Sigitas Leonavičius ir rūmų direktorius Almantas Danilevicius, priimta rezoliucija, numatanti stiprinti klubui priklausiančių prekybos rūmų bendradarbiavimą. Rezoliucijoje taip pat išreiškiama parama Ukrainai: pasmerkiama ginkluota Rusijos agresija ir pabrėžiamas poreikis konsoliduoti pastangas, siekiant ekonomiškai atkurti Ukrainą po karo. Taip pat išreiškiama stipri parama Ukrainos ir Moldovos stojimui į Europos Sąjungą.
„Ukrainos, šiuo metu ginančios savo ir visos Europos laisvę, vieta yra Europos Sąjungos šeimoje. Jos kaimynė Moldova, siekianti apsisaugoti nuo Rusijos agresijos, taip pat tvirtai pareiškė norą įsijungti į bendrą ES erdvę. Taigi mūsų visų, atstovaujančių skirtingų šalių prekybos rūmus, pareiga yra padėti šioms šalims tapti pilnateisėmis ES šalimis-narėmis“, - sakė Sigitas Leonavičius, kuris susitikimo metu buvo išrinktas Kijevo klubo viceprezidentu.
S. Leonavičius dėkojo Kijevo klubo ir Kijevo prekybos ir pramonės rūmų prezidentui Mykola Zasulskyi už gebėjimą suvienyti tiek daug šalių prekybos rūmų, stengiantis dėl visų šalių partnerių verslo vystymo ir tarpusavio šalių eksporto skatinimo. M. Zasulskyi buvo perrinktas šio klubo prezidentu antrai kadencijai.
2019 m. Kijevo, Krokuvos ir Vilniaus PPAR iniciatyva buvo įkurta tarptautinė organizacija „Kyiv Club of Partner Chambers“. Šiuo metu organizacijai priklauso Ukrainos, Vokietijos, Lenkijos, Slovakijos, Slovėnijos, Vengrijos, Kroatijos, Jungtinių Arabų Emyratų, Sakartvelo, Austrijos bei kitų valstybių prekybos ir pramonės rūmų, vienijančių šimtus tūkstančių įmonių, atstovai.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis