fbpx

Prisijungti

Naujienos

Karjeros mugė “Land a job in Vilnius 3.0”

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai bendradarbiaudami su International House Vilnius, maloniai kviečia dalyvauti organizuojamoje karjeros mugėje “Land a job in Vilnius 3.0” tarptautiniams talentams.

 

Renginio pavadinimas: “Land a job in Vilnius 3.0”

Renginio tipas: Karjeros mugė

Data / vieta: balandžio 18 d., 10:00–14:00 val., viešbutis „Radisson Blue Lietuva“ (Konstitucijos pr. 20).

Tikslas: Sujungti darbo ieškančius užsieniečius su Lietuvoje įsikūrusiomis įmonėmis, kurios ieško darbuotojų.

Numatomas kandidatų skaičius: 150-200

 

Kodėl jūsų įmonė turėtų dalyvauti?

Ar ieškote motyvuotų darbuotojų, norinčių prisijungti prie jūsų augančios komandos? Kviečiame dalyvauti karjeros mugėje, kurioje per vieną dieną sutiksite daugybę tarptautinių kandidatų. Dalyvavimas yra nemokamas tiek kandidatams, tiek darbdaviams.

 

Iš kokių darbo sričių yra kandidatai?

  • ICT
  • Renginių organizavimas
  • Draudimas, bankininkystė, finansai / buhalterija
  • Turizmas
  • Logistika
  • Energetika
  • Psichologinės paslaugos, atrankos
  • Marketingas / viešieji ryšiai / prekės ženklų kūrimas
  • Teisė, pirkimai

 

Įvykio programa (laikas gali būti koreguojamas)

09:30 – 10:00. Dalyvių registracija

10:00 – 11:00. Lietuvos darbo rinkos pristatymas *Šiuo metu tikimasi, kad įmonės atvyks ir įsirengs stendus renginio vietoje

11:00 – 13:30. Darbo pokalbiai

13:30 – 14:00. Tinklų formavimas, renginio uždarymas

 

Kaip veikia darbo pokalbiai?

Visi dalyviai turės galimybę užsiregistruoti 15 minučių susitikimui su pasirinkta įmone. Pokalbio metu bus galima atlikti mini darbo pokalbį, leidžiantį įmonei nuspręsti, ar nori tęsti kandidato samdymo procedūrą ar ne.

 

Kiek atstovų iš įmonės turėtų dalyvauti?

Rekomenduojame atsiųsti bent du atstovus iš kiekvienos įmonės, ypač jei turite pozicijų tiek anglų, tiek rusų kalbomis kalbantiems kandidatams. Pirmasis atstovas/-ė bendraus su iš anksto užsiregistravusiais kandidatais, o kitas/-a galės bendrauti su kandidatais be registracijos.

 

Kokia yra renginio kalba?

Renginio metu bus naudojamos dvi kalbos - anglų ir rusų. Kandidatai yra užsieniečiai ir dauguma jų dar nemoka lietuvių kalbos.

 

Ką įmonė turi atsinešti į renginį?

Rekomenduojame turėti stendą / roll-up, savo įmonės reklaminę medžiagą ir mažas dovanėles kandidatams. Kaip galiu užsiregistruoti į renginį?

 

Norėdami užsiregistruoti, prašome užpildyti formą: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScJwTzkhspl5xuHN9_kKUMrZk96Y1wKD5BVzXu4QaZ3iyvnXw/viewform?usp=sf_link

Jei turite klausimų dėl renginio, prašome susisiekti su International House Vilnius projektų vadove Yana (yana.khromiak@vilnius.lt, +370 665 50307) arba Vilniaus PPAR TRS vadybininke Kamila Lubyte (kamila.lubyte@cci.lt, +370 618 39095).

 

---

Renginį “Land a job in Vilnius 3.0” organizuoja International House Vilnius. Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai įgyvendindami projektą „Prosper BSR“ (https://prosper-bsr.eu/ ) prie renginio prisideda kaip sklaidos partneris.

 

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis