fbpx

Prisijungti

Naujienos

Kalėdinis Vilniaus Verslo moterų tinklo renginys

Gruodžio 7 d. Vilniaus Verslo moterų tinklo (VVMT) narės „Novotel“ viešbutyje, įsikūrusiame „Novo2” restorane, kartu su kitų regionų tinklo damomis paminėjo džiazuojančias ir deimantais spindinčias Kalėdas.

Šventiškai nusiteikusios ir lydimos puikios nuotaikos narės kartu mėgavosi jaukiu renginiu, kuris dar labiau sustiprino tarpusavio ryšį ir tuo pačiu priminė, jog Kalėdų laikotarpis suburia pačius artimiausius!

Jaukią atmosferą papildė maestro Dmitrij Golovanov džiazo improvizacijos ir akis džiuginantys deimantai, apie kuriuos papasakojo Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų narys, vienintelis Baltijos šalyse Dubajaus Deimantų biržos narys ir deimantų žaliavos sertifikuotas ekspertas Edvardas Sadovskis bei Adelė Kanapeckaitė - „Diamond Trust" deimantų rinkos lyderių Baltijos šalyse atstovė.

Pirmą kartą VVMT narės buvo nominuotos apdovanojimams už išskirtinę veiklą ir iniciatyvas tinklo labui. Šiais metais apdovanotos septynios verslo damos:

Metų naujokė - Dovilė Končak!

Metų ambasadorė - Irma Januševičiūtė - Spudienė!

Už geriausią iniciatyvą - Rasa Baltė Balčiūnienė (už „Verslios moters DNR” ir renginius ,,Teorija U" “inTegra house” patalpose!

Už tarptautiškumo stiprinimą – Jurga Rimkė!

Už socialinės atsakomybės iniciatyvas - Jurga Rimkė, Birutė Miškinienė, Liucina Giedrienė (Už iniciatyvą „50+ Laukiami”)!

Papildomas apdovanojimas buvo įteiktas Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų Verslo paslaugų vadovei Justinai Vingilei už VVMT tinklo koordinavimą ir nuoširdžią pagalbą tinklo veikloje.

Nominantes pasveikino ir vakarą užbaigė Dmitrij Golovanov ir Veronikos ChiChi koncertas.

Nuoširdi padėka renginio rėmėjams: „DSP Plius“, „MDP Holding“, „Veritas Ana“, „Berta&“, „Subtili erdvė“ , „Skrivanek“,Aštuonkojis“, Liucinai Giedrienei, Rasai Baltei Balčiūnienei.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis