fbpx

Prisijungti

Naujienos

Jubiliejiniame „Versli šeima 2020“ renginyje apdovanoti šeimų verslai

Vakar įvyko jubiliejinis – penktasis – Rūmų narių VU Verslo mokyklos organizuojamos iniciatyvos „Versli šeima“ renginys, kuriame buvo apdovanoti šeimos verslai.

Į tris nominacijas „Mylimiausias šeimos verslas“, „Šeimos verslas 2020“ ir „Jauniausias šeimos verslas“ pretendavo net 17 šeimos verslų iš visos Lietuvos. Rūmai šiai iniciatyvai įsteigė specialią nominaciją – „Vartotojų patirtis 2020“, kuri atiteko šeimos verslui „Pizza Verde“, džiuginančiam neapolietiška pica uteniškius bei miesto svečius.

„Kuriant bet kurį verslą, produktą, paslaugą, svarbi ne tik pastarųjų kokybė, bet ir vartotojo patirtis, neretai nulemianti įmonės sėkmę. Išskirtine pasiūla bei dėmesiu klientų simpatijas ir gerus atsiliepimus pelnęs šeimos verslas „Pizza Verde“ rado kelią į vartotojo širdį, kuris šia patirtimi dalijasi su kitais. Verslo ambasadoriai – patenkinti klientai – yra raktas į sėkmę, kurį rado šis šeimos verslas. Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai džiaugiasi galėdami apdovanoti Utenoje prieš metus duris atvėrusią išskirtinę piceriją „Pizza Verde“, jau susilaukusią puikių įvertinimų ir pripažinimo“, – sako vienas iš renginio organizatorių, Rūmų generalinis direktorius dr. Almantas Danilevičius.

Daugiau skaitykite: https://www.15min.lt/verslas/naujiena/verslumas/jubiliejiniame-versli-seima-2020-renginyje-apdovanoti-seimu-verslai-mylimiausia-isrinko-15min-skaitytojai-1248-1418116?fbclid=IwAR2VqNfGkWrct1sXW4Dk3D_XNIufdFUDP9X3OSWvGpINFNDuMJNZB6uMNO4

 

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis