fbpx

Prisijungti

Naujienos

JAV – Lietuvos kino industrijos desantas

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai informuoja, kad šiuo metu JAV lankosi Lietuvos kino pramonės atstovai, kurie bandys į Lietuvą pritraukti pasaulinio masto kino kompanijų projektų.

Rūmai organizavo išvyką į Santą Moniką, JAV, kur kartu su esamais ir būsimais nariais Lietuvos kino centru, Vilniaus kino biuru ir Vilniaus kino klasteriu lapkričio 3-6 dienomis atstovaus Lietuvą jungtiniame „Film in Lithuania“ stende pasaulinėje „LocationExpo“ parodoje.

„LocationExpo“ (https://locationexpo.com) vyksta kartu su didžiausia pasaulyje kino industrijos paroda „American Film Market“. 

Vizito tikslas – pristatyti Lietuvą, kaip patrauklią šalį kino gamybai, turinčią mokesčių lengvatą ir galinčią įgyvendinti įvairiausio sudėtingumo projektus.

Viena iš kartu vykstančių įmonių – UAB ,,Baltic Film Services” šiais metais Lietuvoje įgyvendina du JAV ir UK kino projektus, HBO TV serialus  „Černobylis“ ir „Jekaterina Didžioji“.

„Tikimės, kad Lietuvos kino industrijos atstovų dalyvavimas „LocationExpo“ parodoje padės pritraukti dar daugiau mūsų šalį garsinančių projektų“, - pažymi Rūmų gen. direktorius dr. Almantas Danilevičius. 

Kelionės JAV metu taip pat numatyti įmonių vizitai į kino studijas, privatūs susitikimai su potencialiais partneriais. Lapkričio 2 d. numatyta dalyvauti Lietuvos kino centro kartu su „Lithuanian American Business Association in Los Angeles“ organizuojamoje, jau tradicija tampančiame „AFM Film Networking Event 2018“ renginyje. Šis renginys skirtas įmonėms užmegzti ryšius su JAV kino industrijos atstovais, tame tarpe ir lietuviais, dirbančiais šioje industrijoje Holivude.

Tarptautinėje parodoje JAV dalyvauja UAB „Kino studija“, UAB „Strictly Baltic“, UAB „Baltijos filmų paslaugos“, VšĮ „Film Jam“, MB „Lokacijos“, taip pat būrys gerai žinomų prodiuserių: Stasys Baltakis, Lineta Mišeikytė, Martynas Mickėnas ir kiti. 

Dalyvavimas tarptautinėje parodoje vykdomas įgyvendinant ES struktūrinių fondų ir Lietuvos finansuojamą projektą „Jungtinis KKI eksportas“. Šis projektas skirtas Lietuvos įmonėms priklausančioms kultūrinių ir kūrybinių industrijų sektoriui, pagal atskirą Naujos galimybės LT priemonės kvietimą.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis

 

Sveiki!

Smagu, kad domitės galimybe bendradarbiauti su užsienio partneriais. Šiuo metu funkcionalumas yra diegiamas ir artimiausiu metu bus aktyvuotas.