fbpx

Prisijungti

Naujienos

Japonijos verslo delegacija: spartesnį šalių verslo bendradarbiavimą stabdo informacijos stoka

 

2018 m. rugsėjo 6 d., Vilnius. Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmuose šiandien vykęs oficialus Japonijos ir Lietuvos verslininkų susitikimas nesibaigė. Personaliniai įmonių susitikimai ir galimų naujų kontraktų sąlygos bus aptariamos jau šiandien vakare.

Rūmuose su Lietuvos verslo įmonėmis susitikę Japonijos Gifu prefektūros miestų prekybos ir pramonės rūmų prezidentai, tarybų nariai, atstovaujantys stambiosioms regiono įmonėms, pažymėjo tarpvalstybinės komunikacijos svarbą verslo santykiams, gyrė lietuvišką produkciją, maisto produktus ir Lietuvos verslininkų aktyvumą, ieškant kelių į Japonijos rinką.

Japonijos verslininkų delegacijos tikslas - rasti potencialių verslo partnerių Lietuvoje jau šiandien vakare gali virsti realiais kontraktais. Tekstilės pramonės įmonės bendradarbiavimo klausimus sutarė aptarti individualių susitikimų metu. O lietuviškos produkcijos gamintojai eksporto galimybes pristatė 281 prekybos centrą Japonijoje valdančios kompanijos Valor Holdings Co. atstovams.

Japonijos ambasadorius Lietuvoje Shiro Yamasaki pažymėjo, kad Lietuvos verslininkų produkcija, maisto gaminiai tikrai tiktų Japonijos rinkai, tačiau didžioji dalis Japonijos kompanijų vis dar susiduria su informacijos stoka apie Lietuvą, jos verslą, ir tai gąsdina šios šalies įmones aktyviau bendradarbiauti su lietuviškomis kompanijomis.

Ambasadoriaus žodžiams antrino ir kompanijos Valor Holdings Co. Prezidentas Masami Tashiro, įsitikinęs, kad ir jo kompanijos valdomose parduotuvėse lietuviška produkcija greitai rastų nuolatinių pirkėjų.

„Tikimės, kad aktyvus Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų bendradarbiavimas su Gifu prefektūros ir kitų Japonijos regionų Rūmais padės mažinti informacijos apie Lietuvą trūkumą, o verslo misijos tiek į Lietuvą, tiek į Japoniją, ką daro Rūmai, pavirs konkrečiais kontraktais“, - pažymi Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų gen. direktorius dr. Almantas Danilevičius.

Visus Japonijos įmonių, dalyvaujančių misijoje Lietuvoje, kontaktus, verslo partnerių poreikį Rūmai perduos Rūmų nariams, Lietuvos įmonėms, taip pat, esant poreikiui, tarpininkaus, vykstant  bendradarbiavimui. 

 

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis

 

Sveiki!

Smagu, kad domitės galimybe bendradarbiauti su užsienio partneriais. Šiuo metu funkcionalumas yra diegiamas ir artimiausiu metu bus aktyvuotas.