fbpx

Prisijungti

Naujienos

Įvyko virtualus susitikimas su Kremenčiuko regionu

Spalio 15 d. Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai, bendradarbiaudami su Ukrainos ambasada Lietuvoje, Lietuvos ambasada Ukrainoje ir Kremenčiuko plėtros institutu organizavo virtualų renginį, siekiant stiprinti abiejų šalių tarpregioninį bendradarbiavimą. Dalyvius pasveikino Rūmų prezidentas Sigitas Leonavičius, Kremenčiuko pirmasis vicemeras Vladimir Pelipenko, nepaprastasis ir įgaliotasis Ukrainos ambasadorius Lietuvoje Volodymyras Yatsenkivskyi, komercijos atašė Ukrainoje Sergejus Tichomirovas ir ambasadorius ypatingiems pavedimams Gvidas Kerušauskas.

„Tikimės, kad šiandieninis susitikimas per atstumą leis tęsti pradėtus darbus ir toliau vystyti bendradarbiavimą su Ukraina tiek iš žmogiškosios, tiek iš verslo pusės“, - sakė S. Leonavičius  linkėdamas visiems produktyvių susitikimų.

Renginio metu buvo pristatytas Lietuvos ir Kremenčiuko ekonominis potencialas, bendradarbiavimo galimybės verslui.

Kremenčiuko video prezentaciją rasite nuorodoje: Made in Kremenchuk

LR ambasados Ukrainoje pranešimas: Lietuva – jūsų kelias į Vakarų rinką

Susitikime su Kremenčiuko regionu dalyvavo 11 Lietuvos įmonių, kurios atstovavo vandenvalos, valymo įrenginių statybos ir rekonstravimo, IT sprendimų, energetikos, transporto ir logistikos, chemijos ir maisto pramonės, tarptautinės prekybos, konsultacinių paslaugų ir aukštojo mokslo verslo sektorius.

Primename, kad Vilniaus PPAR tęsia virtualių renginių ciklą su Ukrainos regionais. Artimiausi metu numatyti virtualūs renginiai:

  • Lapkričio 6 d. Virtualūs susitikimai su Charkovo regionu
  • Lapkričio 10 d. Virtualūs susitikimai su Černigovo regionu

 

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis