fbpx

Prisijungti

Naujienos

Įvyko virtualus susitikimas su Charkovo regionu

Lapkričio 6 d. Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai, bendradarbiaudami su Ukrainos ambasada Lietuvoje, Lietuvos ambasada Ukrainoje ir Charkovo prekybos ir pramonės rūmais organizavo virtualų renginį, siekiant stiprinti abiejų šalių tarpregioninį bendradarbiavimą. Dalyvius pasveikino Lietuvos ambasadorius Ukrainoje Valdemaras Sarapinas, Ukrainos ambasadorius Lietuvoje Volodymyras Yatsenkivskyi, Charkovo prekybos ir pramonės rūmų viceprezidentė Ina Kautnaja ir VPPAR viceprezidentas Tautginas Sankauskas.

„Didžiuojamės, kad Ukraina yra svarbus strateginis partneris Lietuvai ir džiugu, kad šiuolaikinių technologijų pagalba radote sprendimą susitikti ir aptarti Vilniaus ir Charkovo verslo bendruomenėms aktualius klausimus“, - sveikindamas renginio dalyvius sakė V. Sarapinas.

Renginio metu buvo pristatytas Lietuvos ir Charkovo ekonominis potencialas, bendradarbiavimo galimybės verslui.

Charkovo PPR pranešimas: ХАРКОВСКАЯ ОБЛАСТЬ

LR ambasados Ukrainoje pranešimas: Lietuva – jūsų kelias į Vakarų rinką

 

„Prieš du metus Vilniaus PPAR organizavo verslo misiją į Charkovą, kurios metu susipažinome ir užmezgėme kontaktus su Charkove gyvenančiu prof. Vladimiru Lukjančenko. Pradėjus bendradarbiauti buvo priimtas sprendimas Vilniuje įkurti klasterį, jungiantį Ukrainos ir Lietuvos įmones, kurioms aktualus bendradarbiavimas vystant socialinės srities projektus. Klasteriu pernai jau susidomėjo partneriai iš JAV, o šiemet ir iš saulėto Uzbekistano“, - sėkmingo bendradarbiavimo patirtimi dalijosi VšĮ „Vilties žiedas“ gen. direktorė Lucija Jurgelaitienė ir prof. Vladimiras Lukjančenko (VšĮ „Vilties žiedas“ pristatymas).

Susitikime su Charkovo regionu dalyvavo virš 14 Lietuvos įmonių, kurios atstovavo vandenvalos, valymo įrenginių statybos ir rekonstravimo, ortopedijos, socialinės ir mokslo-tiriamosios veiklos, IT sprendimų, transporto ir logistikos, tarptautinės prekybos, šildymo ir apšvietimo, vandens maišytuvų gamybos, konsultacinių paslaugų ir aukštojo mokslo verslo sektorius.

--

Primename, kad Vilniaus PPAR tęsia virtualių renginių ciklą su Ukraina. Artimiausi metu numatyti virtualūs renginiai su Černigovo ir Zaporožės regionais. REGISTRACIJA.

--

Lapkričio 19 d. Černigovo prekybos ir pramonės rūmai organizuoja forumą “AgroDay Dnipro-Chernihiv“. Kviečiame dalyvauti!

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis