fbpx

Prisijungti

Naujienos

Įvyko Vilniaus Rūmų pirmoji virtuali kontaktų sesija

 

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai informuoja, kad vakar vykusioje kontaktų sesijoje dalyvavo daugiau kaip 40 Rūmų narių ir svečių.

Jau keletą metų sėkmingai vyksta Vilniaus Rūmų organizuojamos kontaktų sesijos, bet ši buvo pirmoji vykusi virtualiai. Įmonės atstovai džiaugiasi, kad susitikime turėjo galimybę pažinti skirtingų sričių įmonių atstovus ne tik iš Vilniaus Rūmų narių, bet ir dalyvavusius svečius. Tai, kad sesija vyko virtualiu būdu, dalyviams neatrodo kaip kliūtis megzti šiltus ir produktyvius santykius su kitomis įmonėmis.

Renginį pradėjo Rūmų generalinis direktorius p. Almantas Danilevičius. Pirmoje dalyje dalyviai išgirdo labai gerų atsiliepimų sulaukusio ekspertų komandos nario, konsultavimo ir mokymų įmonės „Ledo Mintys“ verslo trenerio ir vadovo Dariaus Samuolio seminarą „Verslo ryšiai – kokie jie būna?“.

Antrą dalį pradėjo įmonių prisistatymai. Kiekviena įmonė turėjo galimybę išreikšti savo poreikius ir papasakoti, kuo gali būti naudingi kitiems sesijos dalyviams. Vėliau atstovai persikėlė į kambarius po 5-6 asmenis, čia daugiau laiko buvo diskusijoms ir artimesniam narių pažinimui.

Dalyviai vienbalsiai pažymėjo, kad tokie renginiai vertingi ir suteikia didelę naudą plėtojant verslo santykius, tad Rūmai, atsižvelgdami į sesijos dalyvių atsiliepimus, ir toliau kvies visus į renginius, padedančius vienyti verslus ir kurti glaudžius tarpusavio santykius.

 

Daugiau renginio akimirkų rasite nuotraukų galerijoje.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis