fbpx

Prisijungti

Naujienos

Įvyko Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų Verslo vadovų klubo narių susitikimas

Įvyko Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų Verslo vadovų klubo narių susitikimas, kurio metu dalyviai vakarieniavo restorane „Ertlio Namas“, Vilniuje.

„Šios vakarienės tikslas – susirinkti ir pabūti kartu neformalioje, atpalaiduojančioje aplinkoje. Versle yra labai svarbus pasitikėjimas. Be jo nebūtų sveikos konkurencijos, asmeninio ryšio, kultūringo bendradarbiavimo. Esu įsitikinusi, kad pasitikėjimas tarp verslininkų atsiranda tik tada, kai žmonės vieni kitus pažįsta, o artimiau susipažinti per kulinarines patirtis yra ir labai smagu, ir labai skanu“, - apie vakarienės tikslą kalbėjo Vilma Eidukynaitė, VPPAR Tarybos narė, Verslo vadovų klubo vadovė ir UAB „IT akademija” direktorė.

„Ertlio Namas“ – unikali šeimyniška erdvė, kur rafinuota istorinė lietuviška virtuvė skoningai dera su šiuolaikine kultūra ir technologija. Kruopščiai išstudijavę dvarų bei vienuolynų archyvuose rastus receptus, išgvildenę Lietuvos “kuchmistrų“ paslaptis, restorano šeimininkai atkūrė autentiškus viduramžių, renesanso ir baroko epochų patiekalus ir juos šiuolaikiškai interpretavo.

„Teigiamai vertinu tokius renginius ir mielai juose dalyvauju, nes jų metu pavyksta ne tik pabūti drauge, bet ir atsipalaiduoti, sužinoti daugiau vieniems iš kitų, o kai aplinka neformali – atsiranda daugiau erdvės pabendrauti“, - įspūdžiais dalinosi Laura Aldonė, VPPAR Tarybos viceprezidentė, Verslo vadovų klubo narė ir įmonės „Global World Conculting Agency“ vadovė.

Verslo vadovų klubas – 2021 metais Rūmuose įsteigtas klubas, jungiantis per 50 aukščiausio lygio vadovų ir įmonių savininkų.

Klubo tikslai - skatinti tiek verslo, tiek ir asmeninių ryšių vystymąsi, stiprinti verslo bendruomenės etiką ir kultūrą, kelti klubo narių kompetenciją, stiprinti bendruomeniškumą, kurti malonią ir naudingą aplinką klube, dalintis aktualia ir naujausia informacija, kuri padėtų verslui greičiau vystytis, inicijuoti ES projektų rengimą, teikimą ir įgyvendinimą verslo vadovų klubo veiklai vykdyti, viešinti ir verslo partnerystei plėtoti, inicijuoti verslo vadovų klubo tarptautinį bendradarbiavimą su panašia veikla užsiimančiais klubais užsienyje.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis