fbpx

Prisijungti

Naujienos

Įvyko Verslo vadovų klubo kontaktų vakaras – „Vadovo kontaktai. Kam galėtume paskambinti naktį?“

 

2021 m. balandžio 8 dieną įvyko Verslo vadovų klubo kontaktų vakaras, kuriame klubo nariai turėjo galimybę pristatyti save bei susipažinti su kitais klubo nariais. Susipažinimas bei kontaktų apsikeitimas – buvo vienas labiausiai laukiamų klubo narių renginių ir davė puikų startą kuriant bendrystę tarp klubo narių.

Aukščiausio lygio vadovų kontaktų duomenų bazės atrodo neišsemiamos, o naudingos ir reikalingos pažintys – didžiausias nematerialus turtas.

„Bendraujant su vadovais, turinčiais kompetencijų, pasižyminčiais unikaliomis įžvalgomis, sprendžiančiais problemas inovatyviais būdais, vadovas turi galimybę susipažinti su kitokiu požiūriu, pažvelgti į savo organizaciją kitu kampu, permastyti savo veiklą ir skatinamas tobulėti. Kontaktų mezgimas, pasitikėjimo stiprinimas, dalinimasis patirtimi, įžvalgomis svarbus tiek įmonės, tiek ir vadovo sėkmei – užmegzti ryšiai ateityje gali tapti naujais pokyčiais ir bendrų projektų, sinergijos pradžia.“ – kalbėjo Vilma Eidukynaitė, Verslo vadovų klubo vadovė.

Susirinkę per trisdešimt Verslo vadovų klubo narių aptarė kokie būtų svarbiausi kontaktai. Narių bendravimas užtruko net kelias valandas ir per jas dalyviai turėjo galimybę pristatyti save, susipažinti su kitais vadovais bei apsikeisti kontaktais.

„Labai vykęs susitikimas – šiltas ir atviras bendravimas. Tokių laisvų ir atvirų pasikalbėjimų reikia ir daugiau. Pamatėm, kad tikrai kiekvienas klubo narys turi bei nori, pasidalinti informacija apie atstovaujamą įmonę. Pokalbių, diskusijų metu, išryškėjo daug iniciatyvų, minčių tolimesniam bendravimui ir susitikimams pasibaigus karantinui.“ – teigia Verslo vadovų klubo valdybos narys, UADB „Aon Baltic“ regiono vadovas Gintaras Ciganas

Kontaktų gausoje Verslo vadovų klubo nariams padėjo nepasiklysti – Berta Čaikauskaitė, komunikacijos ekspertė, komunikacijos agentūros „Berta&“ CEO. Pasak Bertos, kontaktų mezgimas yra vienas įdomiausių, šilčiausių procesų, bet kokioje  gyvenimo sferoje, o ypač versle. Savo versle kiekvienas vadovas yra svarbiausia savo orbitos ašis, bet kad jo orbita tinkamai funkcionuotų reikia patikimų žmonių. Pasak Bertos – svarbiausi trys kontaktai versle, kuriems gali paskambinti net ir naktį, yra: ištikimas teisininkas, kūrybingas finansininkas ir įžvalgus komunikacijos specialistas.

 

Berta Čaikauskaitė, komunikacijos ekspertė, komunikacijos agentūros „Berta&“ CEO

Į klubo narių gretas taip pat prisijungė du nauji nariai – UAB „AS&Partners” vadovė Daiva Albertavičienė bei Lietuvos nacionalinės prekybos deimantais ir kitais brangakmeniais asociacijos prezidentas Edvardas Sadovskis.

Kiti Verslo vadovų klubo renginiai numatyti balandžio 21 d. 8:30 val. ir gegužės 13 d. 16 val.

Kviečiame Verslo vadovų klubo veikloje dalyvauti visus VPPAR narius! Daugiau informacijos apie klubą Jums suteiks - klubo vadovė Vilma Eidukynaitė tel. nr. +370 610 36574; el. p. vilma@itakademija.lt ; bei klubo koordinatorius Darius Buta el. p. darius.buta@cci.lt

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis