fbpx

Prisijungti

Naujienos

Įvyko nuotolinis vadovų tinklaveikos renginys

Liepos 16 d. penktadienį įvyko nuotolinis vadovų renginys „Sprendimų priėmimas kritinėse situacijose bei pokyčių įvedimas nestandartinėse/neapibrėžtose situacijose“, kuriame dalyvavo ir Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas Sigitas Leonavičius.

Renginio metu dalyviai turėjo galimybę išklausyti pokalbių bei pranešimų tokiomis temomis kaip „Sprendimų priėmimas kritinėse situacijose: kaip veikia žmogaus smegenys ir ką sako karinė patirtis?“ bei „Pokyčių įvedimas ir nestandartiniai sprendimai: ką sako verslo vadovo patirtis?“. Pranešėjai bei renginio dalyviai aktyviai diskutavo bei dalinosi savo gerąja praktiką apie tai kaip priimti teisingus sprendimus susidūrus su kritinėmis situacijomis bei kaip įvesti teisingus pokyčius valstybės tarnybos įstaigose.

Savo mintimis ir įžvalgomis pasidalinti iš verslo pusės apie tai, koks turi būti verslininkas bei kaip rasti sprendimus kritinėse situacijose buvo pakviestas ir Vilniaus PPAR prezidentas Sigitas Leonavičus.

„Verslas – nėra mėgėjiškas dalykas. Pagrindinis dalykas versle - kompetencijos, lyderystė bei atsakomybės prisėmimas. Šios savybės yra bilietas paverčiantis žmogų vadovu“, -  teigė p. Leonavičius. Jis taipogi pasidalino patirtimi, kas jam padeda priimti sprendimus kritinėse situacijose: „Dažniausiai vadovaujuosi intuicija. Už versle padarytas klaidas susimokame patys, todėl prisiimta asmeninė atsakomybė leidžia įvertinti situaciją ir priimti teisingą išeitį.“

Paprašytas pasidalinti savo nuomone apie tai kaip atnešti pokyčių valstybės tarnybos įstaigose p. Leonavičius teigė, jog jie įvyktų suteikus vadovams šiek tiek didesnės laisvės priimti tinkamus sprendimus ir tai skatintų vadovus pasireikšti ir išsakyti naujas idėjas.

Renginys vykdomas pagal projektą „Įstaigų vadovų lyderystės stiprinimas“, kurį įgyvendina VTD drauge su EKT, ir finansuojamas ES lėšomis.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis