fbpx

Prisijungti

Naujienos

Įvyko susitikimas su World Taiwanese Chambers of Commerce atstove p.Joy Jon Lan Chou

Rugpjūčio 3 d., Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmuose lankėsi p. Joy Jon Lan Chou, World Taiwanese Chambers of Commerce (WTCC) atstovė. Su viešnia susitiko Tarptautinių ryšių skyriaus (TRS) vadovė Audronė Masandukaitė ir eksporto plėtros vadovė Deimantė Vilčinskaitė.

Viešnia dėkojo Lietuvai už Taivano palaikymą, pristatė World Taiwanese Chambers of Commerce tinklą, domėjosi Lietuvoje veikiančių prekybos, pramonės ir amatų rūmų veikla ir bendradarbiavimo galimybėmis.

WTCC apjungia Taivano verslininkus, gyvenančius ir vystančius verslą penkiuose kontinentuose: Europoje, Afrikoje, Azijoje, Pietų ir Šiaurės Amerikoje, Okeanijoje. Organizacija buvo įkurta 1994 m. kaip prekybos rūmų aljansas, kurio tikslas padėti užjūrio tautiečiams:

  • skatinti Taivano įmonių bendradarbiavimą užsienyje, padėti plėstis į pasaulinę rinką
  • skatinti keitimąsi technologijomis ir žiniomis
  • dalintis informacija tarp Taivano verslininkų užsienyje, siekiant stiprinti ekonominį ir prekybinį bendradarbiavimą regione
  • padėti Taivano verslininkams apsaugojant jų teises ir interesus užsienyje.
  • skatinti kultūrinius mainus

TRS vadovė Audronė Masandukaitė pristatė Vilniaus PPAR veiklas, bendradarbiavimą su TAITRA (Taivano užsienio prekybos plėtros taryba) ir rūmų įmonių suinteresuotumą plėsti eksportą ir verslo bendradarbiavimą su Taivanu.

Susitikimo metu nutarta dalintis naudinga ir aktualia informacija bei keistis verslo pasiūlymais, o ateityje numatyti galimybes organizuoti tiek atvykstančias, tiek išvykstančias verslo misijas.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis