fbpx

Prisijungti

Naujienos

Įvyko susitikimas su AKRON (Ohajus, JAV) verslo, viešojo sektoriaus ir aukštojo mokslo atstovais

Šiandien Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmuose įvyko susitikimas su iš Akrono (Ohajus, JAV) miesto atvykusia delegacija, kurią sudarė Samuel DeShazior, Akrono Integruotos plėtros biuro kabineto narys, Gregg Cramer, Akrono regiono prekybos rūmų ekonomikos plėtros viceprezidentas, dr. Suzanne B. Bausch, Akrono universiteto mokslinių tyrimų fakulteto viceprezidentė ir dekanė, Akrono universiteto tyrimų fondo prezidentė ir Ingrida Bublys, Lietuvos garbės konsulė Ohajo valstijoje.

„Birželio mėnesį Vilniaus PPAR ir Akrono prekybos rūmai pasirašė bendradarbiavimo memorandumą, kurio vienas iš tikslų – teikti pagalbą abiejų šalių verslininkams ir mokslo organizacijoms. Džiugu, kad jau šiandien turime didelę auditoriją iš verslo ir mokslo bendruomenės (Vilniaus universiteto ir VILNIUS TECH), kuri yra pasiruošusi perspektyvoms JAV rinkoje. Kviečiu susipažinti, prisistatyti, pasidalinti informacija ir naudotis galimybėmis“, - kalbėjo VPPAR generalinis direktorius dr. Almantas Danilevičius.

Su svečiais iš JAV susitiko 10 Lietuvos įmonių iš verslo sektoriaus ir aukštojo mokslo įstaigų. Prezentaciją skaitė organizacijos „Investuok Lietuva“ atstovė Rūta Kriščiūnaitė, kuri pristatė pritrauktų investicijų faktologiją ir sėkmingai Lietuvoje veikiančių įmonių iš JAV istorijas.

„Įspūdingi skaičiai ir statistika atsižvelgiant į tai, kad Lietuva nėra labai didelė. Mane domina  Vilniaus regiono prioritetiniai verslo sektoriai, investicijų galimybės Lietuvoje, Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų veikla ir bendradarbiavimas su užsienio partneriais, galimybės plėtoti verslo ryšius su Akrono regiono verslininkais. Nekantrauju susipažinti su kiekvienu į susitikimą atvykusiu asmeniu“, - kalbėjo Akrono Integruotos plėtros biuro kabineto narys, S. DeShazior.

Po pietų delegacija iš JAV lankysis Vilniaus Universiteto ir Vilniaus Gedimino technikos universiteto mokslinėse laboratorijose.

 

„Lietuvoje viešiu pirmą kartą ir labiausiai mane domina Vilniaus aukštųjų mokyklų funkcinių medžiagų ir tyrimų institutai ir fakultetai. Noriu susipažinti su šio sektoriaus studijų programomis Lietuvoje, nes Akrono universitetas taip pat yra suinteresuotas bendradarbiauti su Vilniaus universitetu ir kitomis aukštosiomis mokyklomis: studentų, dėstytojų mainų, bendrų mokslinių tyrimų iniciatyvų kontekste“, - kalbėjo dr. Suzanne B. Bausch, Akrono universiteto mokslinių tyrimų fakulteto viceprezidentė ir dekanė, Akrono universiteto tyrimų fondo prezidentė.

Vilniaus PPAR vienija per 500 narių – Lietuvos įmones iš įvairių verslo sektorių, taip pat universitetus, kolegijas bei kitas mokymo įstaigas. Rūmų misija – atstovauti narių interesams valstybės ir regioninės valdžios institucijose, skatinti verslo ir mokslo bendradarbiavimą šalies ir užsienio rinkose, teikti kitas verslui ir mokymo įstaigoms reikalingas paslaugas.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis