fbpx

Prisijungti

Naujienos

Įvyko Šiaurės Amerikos Verslo Forumas Filadelfijoje

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai, kartu su Lietuvos verslo delegacija lankosi Jungtinėse Amerikos Valstijose. Penkiolikos įmonių delegacija iš Lietuvos dalyvavo Šiaurės Amerikos Verslo Forume (NALB), kuris įvyko Filadelfijoje.

Toks Forumas vyko pirmą kartą. Juo buvo siekiama paskatinti LR valstybės, atstovybių, Šiaurės Amerikos ir Lietuvos verslo bendradarbiavimą. Renginyje sulaukta apie 250 Lietuvos ir Šiaurės Amerikos politikos, verslo, tarptautinių verslo ryšių skatinimo organizacijų atstovų.

NALB programos metu pranešimus ekonomikos, rinkų, verslo, investicijų ir inovacijų temomis skaitė  Forumo dalyviai iš Lietuvos ir Šiaurės Amerikos.

„Daug dėmesio pranešėjai skyrė globalinėms pasaulio problemoms, kurios įtakoja verslą – pandemija, karas Ukrainoje, infliacija, darbuotojų stoka“, - sakė Rūmų projektų valdymo skyriaus vadovė Jolanta Lapinskaitė-Vaitulionienė, kuri yra ir jungtinio eksporto bei jungtinio KKI eksporto projektų vadovė.

Atsiliepimai iš verslo misijos JAV delegacijos narių:

„Labai aukšto lygio renginys. Akivaizdu, kad Lietuvos gamintojai pozicionuoja aukštesnės pridėtinės vertės produktų kūrime ir gamyboje, o ateityje – intelektualių produktų ir paslaugų kūrime“, - įspūdžiais dalinosi Ilona Aladaitytė, „Decoflux“ savininkė ir vadovė.

 „Gyvas ir puikiai suorganizuotas Forumas. Tikiu, kad šiltas bendravimas ir diskusijos išsivystys į įdomius projektus“, - sakė Miranda Biretienė, įmonės „Mes Baltai“ vadovė.

„NALB Forumas Filadelfijoje atvėrė požiūrį į daug platesnę rinkos auditoriją, kuriai neužtenka tik tiesioginės pasiūlos. Čia verslas priverstas atrasti prekių ar paslaugų pasiūlai nestandartinių būdų, kurie turi surasti savo pirkėją ir jį sužavėti ne tik išvaizda, bet ir kokybe“, - sakė Daiva Lumpickė, „Keep it boutique“ vadovė.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis