fbpx

Prisijungti

Naujienos

Įvyko renginys skirtas Enterprise Europe Network (EEN) darbuotojams – „Vikingų dienos 2021“

 

Gruodžio 8-10 dieną jau 12 kartą organizuotas jau tradiciniu tapęs renginys, skirtas Enterprise Europe Network (EEN) darbuotojams – „Vikingų dienos 2021“. Šiais metais partneriai iš Šiaurės Europos šalių susirinko Danijoje, Alborgo mieste. Susitikimuose dalyvavo virš 30 tinklo ekspertų iš Švedijos, Norvegijos, Suomijos, Danijos, Islandijos, Lietuvos, Latvijos, Estijos. Šiuose tinklo partnerių verslo susitikimuose dalyvavo ir Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų tarptautinių ryšių skyriaus darbuotoja, eksporto plėtros vadovė Beatričė Ozgirdaitė. Susitikimų metu užsienio partneriams pristatyti Lietuvos įmonių verslo pasiūlymai ir aptartos tarp šalių galimos partnerystės sritys. Skandinavijos partneriai  džiaugėsi užmegztu ilgamečiu bendradarbiavimu su EEN tinklo partneriais Lietuvoje: „Danijos įmonės vertina lietuvių siūlomą kokybę ir operatyvumą. Bendradarbiaujant EEN tinklo darbuotojams rasti naudingi kontaktai ir pasirašytos sutartys tarp įmonių.“ – dalinosi kolegos iš NorthDenmark EU-Office.

Lietuvoje veikiančio Enterprise Europe Network darbuotojai iš Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos aktyviai dalyvauja asmeniniuose susitikimuose, pristato užsienio kolegoms tinklo įmones, ieškančias verslo ryšių užsienyje. Susitikimų metu išsakomi Lietuvos įmonių poreikiai, bandoma surasti joms užsakovų, agentų, distributorių ar projektų partnerių.

Kviečiame sužinoti daugiau apie galimybes įmonėms bendradarbiauti su Enterprise Europe Network - „Apie tinklą“ arba maloniai kviečiame kreipkitės tiesiogiai į Rūmuose veikiančio projekto vyr. ekspertę Beatričę Ozgirdaitę el. paštu:  beatrice.ozgirdaite@cci.lt tel.: +370 618 39095.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis