fbpx

Prisijungti

Naujienos

Įvyko Magnusson Lietuva organizuotas nuotolinis seminaras „Kasdienis HR dokumentų tvarkymas ir optimizavimas“

Birželio 16 d. įvyko Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų kartu su partneriais ir būsimais rūmų nariais advokatų kontora Magnusson Lietuva organizuotas nuotolinis seminaras „Kasdienis HR dokumentų tvarkymas ir optimizavimas“.

Seminarą vedė Magnusson Lietuva darbo teisės ekspertė, asocijuota teisininkė Viktorija Dubovskienė – advokato padėjėja, besispecializuojanti darbo teisėje ir ginčų sprendime, sukaupusi svarią patirtį darbo teisės srityje, atstovaudama nagrinėjant darbo ginčus, rengdama procesinius dokumentus ir atstovaudama mažmeninės ir didmeninės prekybos įmones įvairaus pobūdžio civiliniuose ginčuose.

„Mes labai atsirenkame ir atsakingai vertiname organizacijas, kurių nariais tampame. Vertiname per mūsų advokatų kontoros vertybių ir tikslų prizmę: ar galėsime sėkmingai bendradarbiauti, praturtinti, pasidalinti sukaupta patirtimi su Rūmų atstovaujamais nariais ir suteikti žinių verslui, kad jis sėkmingai augtų bei palengvinti jų kasdieninį darbą. Džiaugiamės, kad su Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmais nuo pat pradžių sutapo mūsų bendri siekiai ir tikimės, kad ateityje galėsime drauge surengti dar ne vieną renginį, kuriame naudingos informacijos gaus visi Rūmų nariai“ – teigė Magnusson Lietuva vadovaujanti partnerė, advokatė Ligita Ramanauskaitė.

 

 

Seminare „Kasdienis HR dokumentų tvarkymas ir optimizavimas“ dalyvavo kelios dešimtys Rūmų narių: personalo vadovai, administracijos darbuotojai, buhalteriai, specialistai, dirbantys su žmogiškaisiais ištekliais.  Seminaro dalyviai gavo naudingos informacijos, kuri padės jiems ne tik aiškiau, patogiau tvarkyti pagal Darbo kodeksą privalomų darbdaviams dokumentų administravimą ir tvirtinimą su darbuotojų atstovais, bet taip pat leis labiau optimizuoti darbus, pasitelkus moderniąsias technologijas, kasdieninių HR dokumentų tvarkyme.

Seminaro metu darbo teisės ekspertė V. Dubovskienė plačiau aptarė šias temas ir pasidalino sukaupta patirtimi:

  • Kokie dokumentai yra būtini kasdieninėje veikloje ir kokių dokumentų galima atsisakyti.
  • Kaip optimizuoti dokumentus iš kokybinės pusės.
  • Kokie galimi alternatyvūs dokumentų pasirašymo būdai, pasitelkiant technologijas.
  • Kaip paprastai atlikti informavimo ir konsultavimosi su darbuotojų atstovais procedūrą bei kodėl ir kada tai reikalinga.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis