fbpx

Prisijungti

Naujienos

Įvyko Lietuvos – Lenkijos Forumas Balstogėje (Lenkija)

Įvyko Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų, kartu su LR ambasada Lenkijos Respublikoje, LR konsulatu Seinuose, LR garbės konsulu Balstogėje, Rūmų nariu – International Business Women Network, Regioniniu tarptautinio dialogo centru Balstogėje, Palenkės verslininkų asociacija, Palenkės verslo klubu ir Balstogės pramonės ir prekybos rūmais, organizuotas Verslo forumas Balstogėje.

„Toks renginys Lenkijoje vyko pirmą kartą ir į jį susirinko daugiau nei šimtas dalyvių. Tikiuosi, kad tai taps gražia tradicija, kurios metu verslininkai galės užmegzti naujų verslo kontaktų, pasidalinti patirtimi, susipažinti su kaimyninės rinkos specifika“, - sakė pranešimą Forume skaičiusi ir Rūmų verslo delegacijai vadovavusi Rūmų viceprezidentė Laura Aldonė, kuri yra ir įmonės „Global world consulting agency“ vadovė.

Pranešimą Forume skaitė LR Seimo narė Rimantė Šalaševičiūtė.

„Lietuva ir Lenkija galėtų ir turėtų turėti tampresnius verslo ryšius. Šio forumo akcentai buvo dedami į moteris versle ir nors Lietuvoje daug moterų ne tik įmonių steigėjų, vadovių, bet ir dirbančių Valstybės valdymo struktūrose – turime kur stiebtis. Vakarų Europa, Skandinavija, ta pati Lenkija šioje srityje yra gerokai labiau pažengusios, o mūsų moterims vis dar reikia daugiau ryžto, motyvacijos ir paskatinimo imtis verslo“, - kalbėjo LR Seimo narė Rimantė Šalaševičiūtė.

Verslo forume dalyvavo 26 įmonės iš Lietuvos gamybos, paslaugų, prekybos, logistikos ir statybų privataus sektoriaus.

„Esame logistikos verslą Lenkijos rinkoje pradedanti įmonė, todėl mums panašūs renginiai yra labai naudingi kontaktų, galimybių ir perspektyvų prasme. Apskritai renginys įspūdingas – padarėme gerą pradžią Lenkijos biurui, užmezgėme naudingų kontaktų, o tai yra labai svarbu verslo pradžios sėkmei“, - sakė renginyje dalyvavęs būsimasis VPPAR narys Tomas Balkus, kuris yra ir UAB „Lekpas“ verslo plėtros vadovas.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis