fbpx

Prisijungti

Naujienos

Įvairių sektorių Lietuvos įmonės domėjosi verslo galimybėmis Singapūre

Vakar vyko internetinis seminaras „Verslo galimybės Singapūre“. Renginį organizavo Enterprise Europe Network partneriai - Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai, “Enterprise Singapore” bei “Singapore Manufacturing Federation (SMF)”, bendradarbiaujant su Lietuvos ambasada Japonijoje bei Lietuvos Respublikos Užsienio Reikalų Ministerija.

Renginio dalyvius pasveikino Lietuvos Respublikos ambasados Japonijoje trečiasis sekretorius Rokas Danilevičius.

Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerijos Išorinių ekonominių santykių ir ekonominio saugumo politikos departamento Prekybos politikos skyriaus vedėja Lina Zigmantaitė supažindino renginio dalyvius su ES ir Singapūro laisvos prekybos sutartimi ir jos nauda verslui.

Renginyje pranešimus pristatė dvi iš trijų Enterprise Europe Network partnerių organizacijų Singapūre. “Enterprise Singapore” Artimųjų Rytų ir Afrikos, Vidurio ir Rytų Europos, Centrinės Azijos regionų direktorė Elena LEE apžvelgė Singapūro verslo aplinką ir rinkos specifiką, ir pagalbą Lietuvos įmonėms, kurios ieško verslo partnerių ar investicinių galimybių Singapūre. Singapūro gamintojų federacijos (SMF) generalinis sekretorius, Enterprise Europe Network Singapūro komiteto pirmininkas Lawrence Pek pasidalino įžvalgomis apie bendradarbiavimo galimybes, kurios atsirado dėl ES ir Singapūro laisvos prekybos sutarties (ESSLPS).

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų narys - įmonės UAB „Finreda“ direktorius Dainius Malinauskas pasidalino patirtimi, kaip padėjo farmacijos kompanijai įsteigti įmonę Singapūre.

Renginyje dalyvavo daugiau nei 30 įmonių atstovų, kurie domėjosi verslo galimybėmis Singapūre, muitų ir  mokesčių procedūromis.

 

Pranešimai

 

Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerijos Išorinių ekonominių santykių ir ekonominio saugumo politikos departamento Prekybos politikos skyriaus vedėja Lina Zigmantaitė

ES ir Singapūro laisvos prekybos sutartis ir jos nauda verslui

 

“Enterprise Singapore” Artimųjų Rytų ir Afrikos, Vidurio ir Rytų Europos, Centrinės Azijos regionų direktorė Elena LEE

Singapūras - Jūsų vartai į Azijos rinką (pranešimas anglų kalba)

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis