fbpx

Prisijungti

Naujienos

Iššūkis priimtas – eksportuoju! SVV eksporto ir tarptautiškumo skatinimo kampanija

Nebijoti tarptautiškumo ir eksportuoti – tokiam iššūkiui smulkias ir labai smulkias Lietuvos įmones drąsina Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai.

Gyvas įrodymas – 10 sėkmės istorijų, kuriomis sutiko pasidalinti Vilniaus rūmų nariai. Jie nėra tipiniai eksportuotojai, nes užsienio rinkoms tiekia savo prekes ar paslaugas nebūdami baldų pramonės, elektros mašinų ar energetikos sektoriaus dalimi.

Ekologiškų užkandžių kūrėjai, transporto priemonėms skirtos chemijos gamintojai, animatoriai, senojo audimo amato puoselėtojai trumpametražiuose filmuose pasakoja, kodėl svarbu įmonėms laiku pasiruošti naujiems iššūkiams, kokia svarbi investicija į žmogiškąjį kapitalą ir kaip ES struktūrinių fondų parama padeda įmonėms veikti tvariai bei efektyviai.

„Smulkus ir vidutinis verslas sudaro didžiąją Lietuvos įmonių dalį, sukuria apie 80 proc. darbo vietų ir reikšmingai prisideda prie šalies ekonomikos plėtros. O eksportas yra Lietuvos ir, kartu, Europos Sąjungos, ekonomikos variklis. Todėl svarbu skatinti įmones kurti naujus produktus, dalyvauti užsienio parodose ir prisistatyti, jungtis į klasterius ir tarptautinius tinklus, aktyviau komunikuoti ir išvystyti elektroninę prekybą pasauliniu mastu“, - sako Rūmų generalinis direktorius dr. Almantas Danilevičius.

Sėkmės istorijų ciklu virtusi Vilniaus PPAR komunikacijos kampanija „Iššūkis priimtas - eksportuoju!” įrodys, kad lietuviškas smulkaus ir vidutinio verslo produktas gali būti įdomus ir užsienio rinkoms, o mažas verslas – tarptautinis.

Pirmoji istorija – apie įmonę LOG VILLA, sėkmingai eksportuojančią rąstinius ir karkasinius namus. Kviečiame žiūrėti ČIA.

Antra istorija – apie įmonę Audimo manufaktūra, kurios prekinio ženklo NYTYS (rankų darbo audiniai drabužiams, interjerui, aksesuarams) eksporto sėkmės istoriją kviečiame žiūrėti ČIA.

Trečia istorija – apie eksporto patirtis ir naujus užmegztus kontaktus pasakoja Rūmų nario UAB „Greenlab Solutions“ vadovas Redžinaldas Mickus. Kviečiame žiūrėti ČIA.

Ketvirta istorija – Rūmų nariai UAB „Ionicum“ pasakoja, kaip jiems sekėsi kurti inovacijas ir ieškoti naujų rinkų. Kviečiame žiūrėti ČIA.

Penkta istorija – Rūmų nariai transporto ir logistikos įmonė ARMO dalijasi savo patirtimi apie įmonės plėtrą ir klientų paiešką tarptautinėse parodose. Kviečiame žiūrėti ČIA.

Šešta istorija – animacijos ir vizualių efektų kompanija UAB „Animatrix“ pasakoja apie animacijos verslo specifiką: verslo misijas, parodos, kilentų lankymą – būtinybė eksporto plėtrai.  Kviečiame žiūrėti ČIA.

Septinta istorija – maisto ir gėrimų gamybos įmonė VPPAR narė UAB „Straikas“ pasakoja apie eksporto plėtrą globalioje rinkoje. Kviečiame žiūrėti ČIA.

Aštunta istorija – VPPAR naarė UAB „Altum Retail“ pasakoja apie technologinių sprendimų eksportą į Pabaltijį ir kitas šalis. Kviečiame žiūrėti ČIA.

Devinta istorija apie UAB „ODA LT“ –  kosmetiką profesionalams gaminanti Vilniaus PPAR narė, sėkmingai eksportuojanti į kitas Europos šalis. Kviečiame žiūrėti ČIA.

 

Dešimtoji istorija apie rūmų narę, įmonę „Comfort Heat“, kuri gamina šildymo kabelius, kilimėlius, termostatus ir jiems reikalingus aksesuarus, ir šiandien sėkmingai eksportuoja į 18 pasaulio šalių. „Comfort Heat“ eksporto sėkmės istoriją kviečiame žiūrėti ČIA.

Plačiau apie projektą: SVV eksporto ir tarptautiškumo skatinimo kampanija

Projektas finansuojamas Europos socialinio fondo ir Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto lėšomis.

 

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis