fbpx

Prisijungti

Naujienos

Iniciatyva „50+ LAUKIAMI“

Lietuva yra viena sparčiausiai senstančių visuomenių Europoje ir  50+ žmonių grupė susiduria su įvairiais iššūkiais, darančiais įtaką jų gyvenimui ir kokybei. Tai – darbas, savijauta, socializacija, mokymasis, sveikata, fizinis aktyvumas.

Aging (liet. senėjimo“) problematika bei age-friendly (liet. vyresniems žmonėms palankios) aplinkos kūrimas ir palaikymas tapo temomis, kurios paskatino susiburti visų regionų Verslo moterų tinklo nares. Nauja iniciatyva „50+ LAUKIAMI“, kurią Vilniaus verslo moterų tinkle atstovauja Dr. Birute Miškinienė, Liucina Giedrienė ir Jurga Rimke, startavo su viena aktualiausių – vyresnių žmonių įdarbinimo – tema. Su Užimtumo tarnyba prasidėjęs bendradarbiavimas yra nukreiptas į gerųjų patirčių viešinimą bei naujų sprendimų paiešką, siekiant sugrąžinti į darbo rinką vyresnius žmones.

Ne tik Lietuvos, bet ir pasaulio ekonomikos šiandien išgyvena kvalifikuotų, bet, svarbiausia, motyvuotų darbuotojų trūkumą. Todėl labai svarbu, kad valstybės kuriamos ir finansuojamos schemos būtų veiksmingos.

Vieną tokių istorijų ir pristatome, kur sėkmingai „susikalbėjo“  Valstybė (Užimtumo tarnyba) – Darbuotojas – Darbdavys (PZU).

Akivaizdu, kad motyvuotam žmogui amžius ne trukdo, o padeda.

Daugiau apie iniciatyvą: https://youtu.be/0wE8gbEM3X8

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis