fbpx

Prisijungti

Naujienos

Įmonių delegacija iš Kijevo Lietuvoje sėmėsi verslo patirties

 

2019 m. balandžio 25 d., Vilnius. Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai informuoja, kad šiomis dienomis Lietuvoje lankosi įmonių delegacija iš Ukrainos sostinės – Kijevo. Vilniaus Rūmų kvietimu Kijevo verslininkai, vadovaujami Kijevo pramonės ir prekybos rūmų vadovo p. Mikolos Zasulskio, Vilniuje ir kituose Lietuvos miestuose lankėsi įmonėse, bendravo su Lietuvos verslo atstovais, sėmėsi patirties ieškant kelių į ES rinką.

Kijevo verslo delegacijoje – per 10 skirtingas veiklas vykdančių įmonių, kurių specializacija - kosmetika, maisto produktai, tekstilė – darbo saugos apranga, atsinaujinanti energetika – saulės energija, maisto  produktų pardavimo automatai, energijos taupymas, vandenvala, šaldymo įrangos gamintojai ir kt.   

Svečius iš Ukrainos Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmuose su Lietuvos verslo aktualijomis supažindino Rūmų prezidentas Sigitas Leonavičius, Rūmų veiklą pristatė gen. direktorius Almantas Danilevičius.

Kijevo verslininkai B2B sesijoje aktyviai bendravo su Rūmų nariais ir kitomis šalies kompanijomis: UAB Olgvikos stilius, UAB Intra Vires, UAB Vilsofa, UAB Fabus Group, UAB Proma, UAB Domus Lingua,  Inžinerinės ekologijos asociacija, VšĮ Aplinkos vadybos ir audito institutu, UAB SDG kodas, UAB Geld Baltic, Urban food, UAB Proma, UAB Tool Green, UAB Straikas ir kt.

Kijevo delegacija lankėsi UAB BOD Group, kur buvo pristatyta įmonės veikla ir organizuota ekskursija po gamyklą. Vėliau įmonės individualiai lankėsi potencialių partnerių įmonėse, sėmėsi Lietuvos verslo patirties, lankėsi statybos parodoje Resta.

Kijevo įmones priėmė Greenas SPA – UAB Olgvikos stilius, UAB DSP Plius , UAB TUMA, UAB Baltic Master, UAB Refra, AB Pieno žvaigždės filialas Kauno pienas, Kauno technologijos universiteto Maisto institutas.

„Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai – aktyvus Ukrainos verslo partneris. Nuolat rengiame Lietuvos įmonių misijas į šią perspektyvią verslui šalį, taip pat dalijamės patirtimi, kuri reikalinga Ukrainos verslui, siekiant plėtoti verslo ryšius Europos Sąjungoje. Tikimės, kad glaudus abiejų šalių verslo ryšys duos ilgalaikių dividendų konkuruojant Europos rinkoje“, - pažymi Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas Sigitas Leonavičius, pirmininkaujantis Lietuvos ekonominio ir prekybinio bendradarbiavimo su Ukraina verslo tarybai (Ukrainos – Lietuvos verslo tarybai iš Ukrainos pusės pirmininkauja p. Sergej Prochorov).

 

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis

 

Sveiki!

Smagu, kad domitės galimybe bendradarbiauti su užsienio partneriais. Šiuo metu funkcionalumas yra diegiamas ir artimiausiu metu bus aktyvuotas.