fbpx

Prisijungti

Naujienos

Įmonei „Integre Trans“ – garbingas kasmetinis eksporto apdovanojimas

 

2019 m. kovo 18 d., Vilnius. Šiandien Lietuvos Respublikos Vyriausybėje išdalinti apdovanojimai geriausius eksporto rodiklius praėjusiais metais pasiekusioms įmonėms. Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacijos kartu su regioniniais rūmais organizuojamo „Lietuvos eksporto prizas 2018“ konkurso apdovanojimas šiemet įteiktas ir Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų narei kompanijai UAB „Integre Trans“. Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų viceprezidentui, UAB Lietpak“ vadovui p. dr. Pranui Kizniui įteiktas garbingas Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacijos garbės ženklais – sidabrinė „Darbo žvaigždė“.

„2018 m.  mūsų įmonei buvo labai intensyvūs ir produktyvūs - patekome į 3-tuką tarp stipriausių įmonių Transporto sektoriuje reitinguose „Sektorių lyderiai“, sudalyvavome 2 tarptautinėse logistikos parodose, įsigijome naujų vilkikų, per metus komanda užaugo net 3 kartus. Labai džiaugiamės šiuo apdovanojimu - iš vienos pusės jis įrodo, kad tai, ką darome, darome teisingai, o iš kitos pusės mus įpareigoja ne tik išlaikyti esamus rezultatus, bet siekti dar daugiau“, - sako UAB „Integre Trans“ vadovė p. Žana Kel.

Eksporto prizai taip pat teko UAB ,,Marijampolės pieno konservai“, UAB Klaipėdos jūrų krovinių kompanijai „Bega“, UAB „Umaras“ bei UAB „Diab“.

Apdovanojimus nugalėtojams įteikė ir sveikino LR Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis.

Konkursas „Lietuvos Eksporto Prizas“ rengiamas jau aštuonioliktus metus, siekiant plėtoti Lietuvos įmonių pagamintos produkcijos, atliekamų darbų ar teikiamų paslaugų eksportą, vertinti bei viešinti šio proceso tendencijas bei panaudoti tam palankias sąlygas. Konkurso nugalėtojai kiekviename regione išrenkami vertinant įmonių pajamų augimo dinamiką, eksporto apimtis, naujų rinkų rodiklius, žmogiškųjų resursų plėtrą ir t.t.  

Renginio metu taip pat buvo apdovanota kasmetinio „Lietuvos metų verslininkė / vadovė“  konkurso nugalėtoja. Ja tapo p. Audronė Kisielienė – UAB „Radviliškių kaimo kepykla“ savininkė ir vadovė.

Šis konkursas organizuojamas, skatinant moterų verslumą ir taikant tarptautinėje verslo bendruomenėje pripažintas normas, tarp jų ir verslo etikos, bei siekiant viešinti šio proceso tendencijas.

Apdovanojimų ceremonijoje už svarų indėlį stiprinant šalies ūkį Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacijos garbės ženklais – sidabrinėmis „Darbo žvaigždėmis“ taip pat įvertinti ir nusipelnę šalies regionų verslininkai bei asmenys, kurie labiausiai prisidėjo prie verslo sąlygų gerinimo. Garbės ženklai įteikti Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų viceprezidentui, UAB „Lietpak“ vadovui p. dr. Pranui Kizniui, Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų tarybos nariui, UAB „Gulbelė“ vadovui p. Arūnui Tarnauskui, ilgamečiam Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų Tarybos nariui, UAB „Putokšnis“ valdybos pirmininkui p. Alvydui Stulpinui, KTU Panevėžio technologijų ir verslo fakulteto mecenatui, UAB „Stigma“ generaliniam direktoriui p. Alfredui Zigmantui.

 

UAB „Integre Trans“ veiklą pradėjo 2008 m., turėdama vos 1 vilkiką. Šiandien įmonės transporto parke – 400 vilkikų. Bendrovėje dirba 152 darbuotojai. Pardavimų pajamos 2018 m.  išaugo 42,40 proc. ir sudarė apie 47 mln. Eur. Eksporto apimtys 2018 m. didėjo 42,72 proc. palyginti su 2017 m. rodikliais (32,82 mln. Eur) iki 46,84 mln. Eur. Eksporto dalis visose pardavimų pajamose sudaro 99,98 proc. Eksporto į naujas rinkas apimtys augo net 6,5 karto palyginti su 2017 m. duomenimis; 2018 m. įkurta 118 naujų darbo vietų.

Aktyvi įmonės veiklos ir paslaugų plėtra prasidėjo nuo 2016 metų. Įsteigti nauji filialai: Vokietijoje 2016 m., Prancūzijoje – 2018 m.

Dirbama su įvairių sektorių atstovais: maisto ir gėrimų, farmacijos, pramonės, gamybos, mažmeninės ir didmeninės prekybos, negendančių produktų ir kt.

Stipriai auganti kompanija, kiekvienais metais didinanti apimtis, investuojanti į procesų valdymą ir naujas technologijas, diegianti pažangius įrankius ir investuojanti į darbuotojus.

2018 m. įmonė pateko į stipriausių transporto sektoriaus įmonių trejetuką reitinguose „Sektorių lyderiai“ (šis reitingas sudaromas pagal „Creditinfo“ ir „Verslo žinių“ surinktus ir viešai pateikiamus duomenis).

Nuo pat veiklos pradžios investuojama į priemones, technologijas, kurios padeda gerinti kokybę. Laikomasi visų darbo saugos ir krovinių gabenimo standartų, reguliariai tikrinama vilkikų techninė būklė, rūpinamasi gabenamų krovinių saugumu, atsakingai žiūrima ir į vairuotojų poilsį.

 

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis

 

Sveiki!

Smagu, kad domitės galimybe bendradarbiauti su užsienio partneriais. Šiuo metu funkcionalumas yra diegiamas ir artimiausiu metu bus aktyvuotas.