fbpx

Prisijungti

Naujienos

ilniaus PPAR svečiavosi ir savo paslaugas mūsų nariams pristatė įmonė SHOPLINE iš Honkongo ir Singapūro

Viena iš sėkmingo verslo sudedamųjų dalių – patikimi partneriai ir tiekėjai. Mes, Vilniaus PPAR, būdami įvairių verslo kontaktų centru, padedame įmonėms šioje srityje, po vienu stogu suburdami ir paslaugų ieškančius, ir paslaugas siūlančius verslus. Šįkart Vilniaus PPAR svečiavosi ir savo paslaugas mūsų nariams pristatė įmonė SHOPLINE.
„Teikiame vieno langelio principu veikiančias išmaniosios prekybos paslaugas, įskaitant e. parduotuvės, mokėjimų, logistikos, CRM, B2B, socialinės komercijos ir „cross-border“ sprendimus, kad suteiktume daugiau galimybių prekių ženklams ir (arba) prekybininkams visame pasaulyje“, – pristatydamas SHOPLINE veiklą sakė įmonės atstovas Tin Yu Lin.
Įmonėje SHOPLINE, kurios pagrindiniai biurai įsikūrę Honkonge ir Singapūre, dirba daugiau ne 1000 programuotojų ir programinės įrangos specialistų. „Kadangi įmonės didžioji pardavimų dalis yra Azijos rinkose, SHOPLINE yra puikus įrankis plečiant veiklą Singapūre, Malaizijoje ir kitose regiono šalyse“, – sakė Tin Yu Lin.
Pagrindiniai sprendimai siūlomi šių pramonės šakų gamintojams ir prekybininkams: mados ir tekstilės, maisto ir gėrimų, elektronikos (buitinės ir pramoninės), grožio ir kosmetikos industrijos, sporto ir laisvalaikio, interjero detalių.
Jei susidomėjote ir norėtumėte sužinoti daugiau apie SHOPLINE, kreipkitės į Vilniaus PPAR.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis