fbpx

Prisijungti

Naujienos

Ilgai lauktas susitikimas „Svečiuose pas rūmų narį – TGS Baltic“ atnešė naudingų žinių

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų nariai itin palankiai įvertino sugrįžusį Rūmų renginių ciklą – „Svečiuose pas Rūmų narį“. Įmonių vadovai ir atstovai šį kartą buvo pakviesti į vieną didžiausių Baltijos šalyse advokatų kontorų – „TGS Baltic“.

Advokatų kontora „TGS Baltic“ svetingai ir su įdomiu turiniu pasitiko Rūmų narius. Asocijuota partnerė  p. Indrė Barauskienė, mažmeninės ir didmeninės prekybos pramonės grupės vadovė, susitikimo pradžioje pristatė „TGS Baltic“ advokatų kontorą bei struktūrą ir pakvietė prisistatyti susirinkusius Rūmų narius. Po susipažinimo p. I. Barauskienė įtraukė visus dalyvius į savo pranešimą „Reklamos pokyčių metas“, kurio metu ne tik suteikė vertingų žinių apie reklamos įstatymą, supažindino su aktualiausiais įstatymų papildymais, bet ir aktyviai atsakinėjo į Rūmų narių užduodamus klausimus, nagrinėjo konkrečias situacijas ir pateikė efektingų praktinių pavyzdžių.

Po pranešimo įvyko visų dalyvių diskusija, patirčių pasidalinimas, kontaktų apsikeitimas.

„Renginyje „Svečiuose pas rūmų narį“ dalyvavau pirmą kartą. Apsilankymas advokatų kontoroje „TGS Baltic” ir asocijuotosios partnerės Indrės Barauskienės pristatytas pranešimams „Reklamos pokyčių metas“ ypač sudomino, kadangi organizacija pasirinko itin aktualią ir šiuo metu „karštą” temą – apie naujas rinkodaros ir nuolaidų taikymo taisykles. Iki šiol neteko dalyvauti užsiėmime, kurio metu būtų nuosekliai ir taip aiškiai komentuojami liepos 1 d. įsigalioję Lietuvos Respublikos civilinio kodekso pakeitimai. Manau, kad lektorė I. Barauskienė pateikė itin aukšto lygio santrauką, kurioje sudėjo pagrindinius rinkodaros specialistams būtinus žinoti akcentus, padėsiančius tinkamai pasiruošti įstatymo pakeitimams. Džiugu matyti, kad Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai skiria dėmesį nariams ir geba organizuoti renginius, kurių metu turime galimybę gauti ne tik vertingų žinių, tačiau ir turėti progą apsikeisti kontaktais ir užmegzti naujas verslo pažintis”, – po renginio mintimis dalinosi Neringa Žemaitė, ESET prekės ženklo vadovė.

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai nuoširdžiai dėkoja p. Indrei Barauskienei už suteiktas žinias bei Rūmų nariams – vienai didžiausių Baltijos šalyse advokatų kontorų „TGS Baltic“ už šiltą priėmimą, aktyvų dalyvavimą Rūmų veikloje ir pagalbą Rūmų bendruomenei.

 

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis