fbpx

Prisijungti

Naujienos

Gyventojų apklausa: verslo indėlis suvaldant pandemijos krizę – akivaizdus

Reprezentatyvi rugpjūčio mėn. Lietuvos gyventojų apklausa parodė, kad beveik 40 proc. (39 proc.) respondentų mano, kad verslas prisidėjo/prisideda prie pandemijos krizės suvaldymo mūsų šalyje.

Nepriklausomos rinkos tyrimų kompanijos „RAIT Group“ specialiai Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų Generalinei asamblėjai, vykstančiai šiandien, atlikta apklausa „Lietuvos gyventojų požiūris į verslo vaidmenį pandeminiu laikotarpiu“ atskleidė gyventojų požiūrį į valstybės ir verslo vaidmenį suvaldant pandemijos krizę, paramos priemonių verslui bei įmonių taikytų skatinimo priemonių vertinimą.

„Tyrimas tik patvirtino, ką visada sako Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų bendruomenė – verslas ne tik dirba vardan pelno, bet ir prisideda prie valstybės gerovės kūrimo. Kur kas didesnė dalis respondentų patvirtino svarbų verslo vaidmenį suvaldant pandeminę situaciją, nors mūsų šalies politikai vis dar mėgsta juodinti socialinių partnerių įtaką, paimdami kelis blogus pavyzdžius ir juos priskirdami visam verslui“, - pažymi Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas Sigitas Leonavičius.

Daugiau informacijos apie tyrimą – pridėtame pranešime bei prezentacijoje.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis