fbpx

Prisijungti

Naujienos

Graikijoje rengiama Lietuvos verslo misija

Spalio 3-5 dienomis rengiama Lietuvos verslo misija Atėnuose. Jos metu vyks Lietuvos - Graikijos verslo forumas, B2B susitikimai, numatyti apsilankymai Graikijos įmonėse.

Verslo forumą ir B2B susitikimus organizuoja Lietuvos ambasada Graikijoje   kartu su Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmais bei Graikijos partneriais:  Graikijos ambasada Vilniuje, Atėnų komercijos ir pramonės rūmais, Graikijos įmonių federacija (SEV) ir ekonominės plėtros agentūra „Enterprise Greece“.

Interesą dalyvauti Lietuvos verslo misijoje Atėnuose išreiškė dešimt Lietuvos įmonių, kurios atstovaus maisto ir gėrimų, prekybos, nuotekų valymo, elektros ir automobilių cheminės pramonės, informacinių technologijų žemės ūkio ir leidybos sritis.

Verslo forumo ir susitikimų tikslas – paskatinti Lietuvos ir Graikijos bendradarbiavimą ekonomikos ir verslo srityse, suinteresuotoms įmonėms ir jų atstovams pristatyti abiejų šalių rinkas ir verslo galimybes, užmegzti naudingus verslo santykius.

Verslo forumo metu Lietuvos ekonominę aplinką ir verslo galimybes pristatys Lietuvos Respublikos ekonomikos ir inovacijų viceministrė Jovita Neliupšienė.

Vizito Atėnuose metu viceministrė taip pat susitiks su Graikijos jūrų ir salų reikalų ministru Ioanniu Plakiotakiu, Plėtros ir investicijų pakaitiniu ministru Niku Papathanassiu, Turizmo viceministre Sofia Zacharaki bei Atėnų komercijos ir pramonės rūmų prezidentu Ioanniu Brataku.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis