fbpx

Prisijungti

Naujienos

„GOOGLE“ MOKYMAI VERSLUI. RŪMŲ NARIAMS – NEMOKAMAI.

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai, bendradarbiaudami su DELFI, sausio 11 d. maloniai kviečia į  „Google“ mokymus. Šie mokymai skirti apžvelgti skaitmeninės rinkodaros įrankių „Google Ads“ ir „Google Analytics“ galimybes, tinkamas smulkaus ir vidutinio verslo atstovams.

Bus atsakyta į klausimus: kokie konkretūs veiksmai turėtų būti taikomi naudojant šiuos įrankius ir kaip juos abu apjungti norint susilaukti pelningų rezultatų.

Mokymus ves „Google“ guru – Romuald Nareiko, turintis  didesnę kaip 14 metų darbo patirtį, dirbant su „Google“ reklamos platforma, „Google Analytics“ ir kitais skaitmeninės rinkodaros įrankiais. Romualdui teko dirbti tiek su smulkiais verslais, tiek ir su didelėmis įmonėmis, su vietinėmis ir užsienio rinkomis, konsultuoti šimtus įvairiausių įmonių ir organizacijų - pradedant bibliotekomis ir baigiant kriptovaliutų verslais. Tad tikime, kad jo patirtis ir ekspertiškumas bus Jums naudingas kasdieniame darbe.

KADA: Sausio 11 d. 13-17:30 val.

KUR: Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai T. Kosciuškos g. 30 (IV aukšto salė)

Detali mokymų programa – prisegtuke.

REGISTRUOTIS ČIA: https://bit.ly/3J7RKsB 

Dalyvavimas Rūmų nariams – NEMOKAMAS.

Ne nariams – mokamas – 30 Eur/asm.

SVARBU: renginiai planuojami gyvi, todėl bus privalomas kaukių dėvėjimas ir, žinoma, visi turi turėti galimybių pasą. Reaguojant į epidemiologinės situacijos pokyčius gali keistis mokymų vieta, laikas, forma ir sąlygos, tad registruojantis nurodykite savo kontaktus, kad galėtume skubiai informuoti apie pasikeitimus.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis