fbpx

Prisijungti

Naujienos

Gamifikacija arba žaidiminis mokymas „Verslo laimėjimai“

 

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų nariai Socialinių mokslų kolegija kviečia į renginį verslo lyderiams ir jų komandų nariams Gamification & Game-Based Learning For Better Results “Business Breakthroughs”.

Mokymus veda: Clinton Swaine (JAV) - verslo treneris, tarptautiniu mastu pripažintas spykeris ir „Frontier Training“ CEO, kuri yra pasaulyje Nr.1 patyriminio mokymo kompanija. Clinton yra sukūręs daugiau nei 200 unikalių žaidimų, pratimų ir įvairių mokymų procesų, kurie moko daugybę verslo vadybos, asmeninio tobulėjimo ir komunikavimo įgūdžių. Jis yra plačiai pripažintas lyderis šioje srityje, vedęs mokymus  5 žemynuose, kalbėjęs daugiatūkstantinei auditorijai.

Puiki galimybė pamatyti pačiam ir patirti žaidiminio mokymo išskirtinumą dalyvaujant mokymuose „Verslo laimėjimai“ kovo 6 d. nuo 14:00 iki 17:00, kurie vyks SMK (adresas Kalvarijų str. 137E, Vilnius), 111auditorija. Telefonas pasiteirauti 85 2500796.

 

Turinys:

Mokymo įtaka verslo rezultatams

Kaip „verslo žaidimai“ spartina augimą

Kaip nustatyti “aklas” vietas

Kaip sukurti čempionų komandą

Kaip prisitaikyti prie nuolatinių pokyčių

Sisteminimo raktai

 

Mokymų metu Jūs net nepastebėsite, kaip pasinersite į žaidimų sukūrį, įsitrauksite, spręsite įvairias žaidimines situacijas, kurios ugdys įgūdžius reikalingus Jūsų sėkmei (o ne tik intelektualiai išmoksite sąvoką).

Dėka šio pažangiausio mokymo formato, iš renginio grįšite su naujomis įžvalgomis ir su naujai suformuotais įgūdžiais, kuriuos pradėsite automatiškai diegti savo darbe.

Būtina registracija

https://www.eventbrite.com/e/game-based-learning-for-better-results-business-breakthroughs-tickets-56491881739

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis

 

Sveiki!

Smagu, kad domitės galimybe bendradarbiauti su užsienio partneriais. Šiuo metu funkcionalumas yra diegiamas ir artimiausiu metu bus aktyvuotas.