fbpx

Prisijungti

Naujienos

Galimybės verslui Japonijoje

„Biotech MVI ir klasterio“ verslo misija

Spalio 11–14 d. ES ir Japonijos centras kviečia teikti paraiškas dalyvauti „Biotech MVI ir klasterio“ misijoje aplankant parodą BioJapan. Tai unikali galimybė B2B susitikimams Japonijoje. Spalio 11 d., dalyviai galės dalyvauti Osakoje vyksiančiame partnerystės renginyje „Europos biotechnologijų ir farmacijos partnerystės konferencija“, kurio metu bus organizuojami iš anksto suderinti B2B susitikimai su Kanzajaus regionų įmonėmis. Spalio 12 – 14 d. numatytas BioJapan parodos lankymas kurioje įmonės turės galimybę sužinoti apie biotechnologijų pramonę šalyje.

ES ir Japonijos centras padengia visas tiesiogiai su misija susijusias išlaidas, išskyrus kelionės ir apgyvendinimo už kurias galima gauti 600 eur. Kompensavimą.

Paraiškas dalyvavimui galima teikti iki birželio 9 d.

Daugiau informacijos: https://jcd-expo.jp/en/

„Keys to Japan“ rinkos planas

ES ir Japonijos centras šiuo metu kviečia teikti paraiškas „Keys to Japan“ paramai gauti. Europos Komisijos finansuojama iniciatyva, kurią valdo ES ir Japonijos centras, siekiant padėti pasirinktai Europos MVĮ, kuri svarsto galimybę parduoti produktą ar paslaugą Japonijoje, parengiant išsamų ir asmeninį įėjimo į rinką planą.

Kas turi teisę teikti paraiškas?

Kandidatai turi būti ES valstybės narės piliečiai, einantys vadovaujamas pareigas MVĮ, kurios būstinė yra ES. Paraiškos formos pateikimo dieną kandidatai turi būti ne jaunesni kaip 20 metų amžiaus. Įmonė dar nevykdanti veiklos Japonijoje Paraiškas dalyvavimui galima teikti iki liepos 1 d.

Daugiau informacijos: https://www.eu-japan.eu/market-entry-business-plan-support-keys-japan

Susidomėjus ar iškilus papildomiems klausimams, prašome kreiptis į Beatričę Ozgirdaitę, el. paštu beatrice.ozgirdaite@cci.lt arba tel. +370 618 39095.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis