fbpx

Prisijungti

Naujienos

Forume „AgroDay Dnipro-Chernihiv“ – virtualus Lietuvos ir Ukrainos verslininkų susitikimas

Lapkričio 19 d. Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai, bendradarbiaudami su Černigovo regiono prekybos ir pramonės rūmais, organizavo virtualų Lietuvos ir Ukrainos maisto ir gėrimų sektoriaus verslininkų susitikimą „AgroDay Dnipro-Chernihiv“ forumo metu. Atidarant popietinę sesiją dalyvius pasveikino Černigovo regiono PPR prezidentas Konstantinas Ivanovas ir  Vilniaus PPAR prezidentas Sigitas Leonavičius.

„Džiaugiamės, kad tęsiame ankstesniais metais pradėtą bendradarbiavimą su Ukrainos partneriais ir tikimės, kad 2021-ieji vėl bus gyvų susitikimų ir bendravimo metai bei toliau kartu kursime mūsų šalių ekonominius santykius, kursime verslą. Ukraina mums yra svarbus partneris ir Vilniaus PPAR deda pastangas Lietuvos verslininkams surasti partnerius Ukrainoje, o taipogi pritraukti Ukrainos verslininkus į Lietuvą“, - sveikindamas renginio dalyvius sakė S. Leonavičius.

 

Renginio metu taip pat buvo pristatytas Lietuvos ir Černigovo ekonominis potencialas, bendradarbiavimo galimybės verslui.

LR ambasados Ukrainoje pranešimas: Lietuva – jūsų kelias į Vakarų rinką

Černigovo regioninės valstybinės administracijos pranešimas: Černigovo regiono eksporto potencialas ir galimybės investicijoms

 

Susitikime su Černigovo regiono verslininkais dalyvavo 9 Lietuvos  maisto ir gėrimų sektoriaus įmonės, kuriems jau renginio metu buvo perduoti keletas Ukrainos įmonių kontaktų dėl tolesnio bendradarbiavimo.

 

Daugiau renginio akimirkų rasite nuotraukų galerijoje:

 

 

 

 

 

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis