fbpx

Prisijungti

Naujienos

Forumas „Eksporto kodas. Ko nerašo vadovėliai?“

Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai ir rūmuose veikiantis Enterprise Europe Network kviečia dalyvauti forume „Eksporto kodas. Ko nerašo vadovėliai?“

Norite plėsti savo verslą užsienyje? Šiais metais, parodos „Rinkis prekę lietuvišką“ metu vyksiantis forumas suteiks unikalią galimybę semtis eksporto patirties iš patyrusių įmonių, bei sužinoti tai, ką jau išmoko geriausieji.

Savo patirtimi ir sėkmingomis eksporto istorijomis dalinsis: UAB „Biok“, UAB „Helisota“, UAB „Axioma“, UAB „Rūta“ ir kitos, užsienio rinkas užkariaujančios, įmonės. Žiniomis kaip pasitelkus neuromarketingą pasiekti sėkmę bei naujausiais šios srities tyrimų rezultatais dalinsis KTU EVF Skaitmenizavimo mokslo grupės tyrėja Eglė Vaičiukynaitė, o sveikatinimo paslaugų ekspertai diskutuos apie lietuviškų paslaugų eksportą.

Visa tai ir dar daugiau jau spalio 11 d. Kaune, Žalgirio arenoje, forume „Eksporto kodas. Ko nerašo vadovėliai?“.

Renginys nemokamas, tačiau būtina registracija. Registracijos formą rasite čia.

Registracijos nuoroda, kurią galima susieti su „ČIA“ - https://nariai.chamber.lt/index.php?route=extension/module/acc_event/add&id=1199

PROGRAMA

Forumo data: 2019 spalio 11 d.

Vieta: Žalgirio arenos amfiteatras, Kaunas

Forumo laikas: 12 val. – 17 val.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis

 

Sveiki!

Smagu, kad domitės galimybe bendradarbiauti su užsienio partneriais. Šiuo metu funkcionalumas yra diegiamas ir artimiausiu metu bus aktyvuotas.