fbpx

Prisijungti

Naujienos

„Food eirEEN Meet the Buyer & Matchmaking“ renginyje – naudingi susitikimai ekologiškų produktų gamintojams

Birželio 9 d. vyko Enterprise Europe Network partnerių Airijoje organizuotas tarptautinis virtualus verslo kontaktų renginys „Food eirEEN Meet the Buyer & Matchmaking Event“, kuris pritraukė virš 600 dalyvių iš 34 šalių. Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmai aktyviai prisidėjo prie šio renginio ko-organizavimo. Iš Lietuvos dalyvauti renginyje registravosi 39 maisto ir gėrimų, ekologiškų produktų gamintojai, tiekėjai ir pirkėjai.  Renginyje dalyvavo ir organizatorių pakviesti pirkėjai  iš Airijos, ieškantys naujų produktų  asortimento plėtrai.

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų nariai - UAB Geld Baltic ir UAB Straikas jau ne pirmą kartą dalyvauja  tokiuose Enterprise Europe Network partnerių organizuotuose virtualiuose susitikimuose.

„Buvo tikrai nemažai galimybių susipažinti su pirkėjais ir distributoriais. Turėjome keturis naudingus susitikimus su potencialiais klientais, su kuriais tikimės išvystyti bendradarbiavimą. Ypač džiaugiamės susipažinę su nemažu šeimos viešbučiu Korko mieste, kuris orientuojasi į sveiką produkciją, tad mūsų ekologiška beržų sula – jiems labai tinkama. Dar vieną kontaktą užmezgėme su prancūzais, susidomėjusiais pas mus gaminti private label vienam savo kliento prekės ženklui. Gaila, ne visi sutiko su mūsų pakvietimais pokalbiui numatytą dieną, tačiau turime įmonių pavadinimus ir net konkrečius kontaktus, kuriems galima parašyti ir ateityje“, - po renginio įspūdžiais dalinosi Gintarė Didžiokaitė, UAB Straikas / www.sipsap.eu /  prekinio ženklo vadovė.

AB Actas / http://www.actas.lt / pardavimų vadybininkė Laura Jančienė pasigedo labiau įvairesnės auditorijos pardavėjo atžvilgiu ir pastebėjo, kad renginio tikslinė auditorija labiau specializavosi naujovėse, didelis dėmesys buvo skirtas ekologiškiems, veganiškiems produktams, ryškioms pakuotėms. Laura pirmą kartą išbandė b2match platformą, turėjo vieną susitikimą su atstovais iš Ukrainos ir džiaugėsi, kad pokalbis buvo naudingas, užmegzti kontaktai, o ateitis parodys, kaip plėtosis bendradarbiavimas.

Džiovintų svirplių produktų tiekėjų atstovai – Leadelix / www.leadelix.com / agentūra labiausiai džiaugėsi susitikimu su japonais, ir kaip sakė verslo vystymo vadovė Irma Sadlauskaitė, „tikimės, kad užmegzti kontaktai peraugs į ilgalaikius santykius, dviejų kultūrų suartinimą, medicininio turizmo vystymą ir kitus projektus“.

 

Daugiau informacijos apie Enterprise Europe Network renginius galite rasti čia: https://eenlietuva.eu/tarptautiniai-renginiai/

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis