fbpx

Prisijungti

Naujienos

Fintech lyderė „Factris“ skelbia apie planus plėstis ir investuoti Lietuvoje

 

„Investuok Lietuvoje“ skelbia džiugias naujienas apie Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų narį – Debifo.

Amsterdame įsikūrusi ir su Lietuvos finansų technologijų bendrove „Debifo“ susijungusi faktoringo paslaugų teikėja „Factris“ siekia paspartinti savo platformos vystymą ir tapti Europos lydere apyvartinio kapitalo finansavimo sprendimų srityje. Šiems tikslams įgyvendinti „Factris“ ketina didinti produkto kūrimo komandą ir plėsti veiklą Lietuvoje. Tikimasi, kad per pusantrų metų bus priimta mažiausiai 30 specialistų.

„Factris“ teikia apyvartinį kapitalą Europos smulkaus ir vidutinio verslo (SVV) įmonėms finansuodama jų neapmokėtas sąskaitas. Pažangioje bendrovės platformoje derinama nuodugni finansų srities praktinė patirtis ir naujosios technologijos, taip sudarant sąlygas mažinti riziką ir automatiškai valdyti ir tvarkyti kreditus. „Factris“ įvykdytą įsigijimą Europos rizikos kapitalo bendrovė „Speedinvest“. Be to, bendrovė turi kitų stiprių finansinių partnerių, kurie leidžia jai pasiūlyti konkurencingą kainodarą SVV įmonėms.

Pernai „Debifo“ tapo viena pirmaujančių “fintech“ bendrovių Lietuvoje, kuri siūlo faktoringo paslaugas smulkiam ir vidutiniam verslui. „Debifo“ yra suteikusi finansavimo už didesnę nei 85 mln. Eur sumą daugiau nei 350 įmonių Lietuvoje. Bendrovės faktoringo paslaugos rinkoje išsiskiria kaip ypač patikimos ir priimtinos vartotojui, kadangi nereikalauja ilgalaikių sutarčių ar užstatų, neturi paslėptų mokesčių, o lėšos už finansuojamas sąskaitas gaunamos vos per kelias dienas. Susijungusi su „Factris“, „Debifo“ tobulins procesus, galės pasiūlyti konkurencingesnes kainas klientams bei padidinti pardavimus visame Baltijos regione.

Anot „Factris“ generalinio direktoriaus Briano Reaveso, pirmiausia bendrovę Lietuva patraukė didžiuliu dėmesiu finansų technologijoms ir išsilavinusiais darbuotojais. Be to, „Factris“ apsisprendimą paskatino ir Lietuvos siūloma galimybė teikti paraišką specializuoto banko licencijai gauti.

Daugiau kviečiame skaityti „Investuok Lietuvoje“ interneto svetainėje:

https://investlithuania.com/lt/naujienos/fintech-lydere-factris-skelbia-apie-planus-plestis-ir-investuoti-lietuvoje/

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis

 

Sveiki!

Smagu, kad domitės galimybe bendradarbiauti su užsienio partneriais. Šiuo metu funkcionalumas yra diegiamas ir artimiausiu metu bus aktyvuotas.