fbpx

Prisijungti

Naujienos

Europos Komisijos apklausa dėl transporto sektoriaus automatizavimo ir skaitmeninimo

Perėjimas prie transporto sektoriaus automatizavimo ir skaitmeninimo turės įtakos šio sektoriaus darbuotojams. Europos Komisija svarsto politikos priemones ir rekomendacijas skirtas padėti transporto sektoriaus darbo jėgai pereiti prie automatizavimo ir skaitmeninimo. Išsamesnė informacija apie konsultaciją anglų kalba: SME Background Paper - final

Nors tikslus transporto automatizavimo ir skaitmeninimo tempas ir apimtis yra neaiškūs, o vertinimai, kiek darbo vietų ar užduočių ateityje nebereikės, labai skiriasi, įmonės turi planuoti ir būti pasirengusios būsimiems uždaviniams bei užtikrinti sklandų perėjimą.

Kadangi daugelis transporto bendrovių yra mažos ir vidutinės įmonės (MVĮ), šia apklausa siekiama išnagrinėti, ar reikia gairių ir politikos priemonių, kurios padėtų MVĮ pereiti prie automatizavimo ir skaitmeninimo.

Apkausa skirta oro, kelių, geležinkelių, jūrų, uostų, vidaus vandenų, miesto, keleivių ir krovinių transporto bei logistikos įmonėms.

Maloniai prašome šių įmonių vadovų užpildyti klausimyną iki š. m. birželio 11 d. ir atsiųsti į Vilniaus PPAR el. paštu marijus.muralis@cci.lt. Informaciją teikia tel. +370 618 39095 (Marijus Muralis).

Klausimynas

Dėkojame už skirtą laiką.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis