fbpx

Prisijungti

Naujienos

Europos Komisijos apklausa dėl su maistu besiliečiančių medžiagų teisės aktų

 

Su maistu besiliečiančios medžiagos tai maisto pakuotės, virtuvės ir stalo reikmenys, stalo įrankiai, puodeliai, lėkštės, dubenys ir pan. Taip pat įvairios medžiagos naudojamos gaminant, ruošiant, laikant ir skirstant maistą: nuo šokolado konvejerio juostų iki pieno cisternų. Gaminant šias medžiagas naudojamas plastikas, popierius, guma, metalas, klijai dažai ar kitos sudėtinės medžiagos.

Pagrindinis ES teisės aktų dėl su maistu besiliečiančių medžiagų tikslas – nustatyti aukšto lygio žmonių sveikatos apsaugos ir vartotojų interesų užtikrinimo pagrindą. Reglamentu (EB) Nr. 1935/2004 reikalaujama, kad įmonės su maistu besiliečiančias medžiagas gamintų kontroliuojamoje aplinkoje tam, kad jos būtų gaminamos nuosekliai ir atitiktų griežtus standartus bei nekeltų pavojaus žmonių sveikatai.  

 

Šiuo klausimynu Europos Komisija siekia sužinoti smulkių įmonių, veikiančių su maistu besiliečiančių medžiagų tiekimo grandinėje, nuomones, kaip įmones veikia teisės aktai susiję su šiomis medžiagomis?

Klausimyną rasite ČIA. 

Maloniai prašome užpildyti prisegtą klausimyną iki š. m. balandžio 24 d. ir atsiųsti į Vilniaus PPAR el. paštu marijus.muralis@cci.lt. Informaciją teikia tel. +370 618 39095 arba (8 5) 2135450 (Marijus Muralis).

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis

 

Sveiki!

Smagu, kad domitės galimybe bendradarbiauti su užsienio partneriais. Šiuo metu funkcionalumas yra diegiamas ir artimiausiu metu bus aktyvuotas.