fbpx

Prisijungti

Naujienos

Europos Komisijos apklausa dėl kibernetinio saugumo

Kviečiame dalyvauti Europos Komisijos apklausoje dėl kibernetinio saugumo. Kibernetinis saugumas tampa vis svarbesnis įmonėms, nepriklausomai nuo dydžio, sektoriaus ar geografinės padėties. Kibernetinio saugumo įmonės susiduria su daugybe iššūkių plėtodamos savo verslą, o galimybė gauti finansavimą yra viena iš tokių kliūčių. Europos investicijų banko grupė (EIBG) ir Europos Komisija norėtų įvertinti Europos kibernetinio saugumo investicijų platformos (ECIP) poreikį ir galimybę papildomai finansuoti kibernetinio saugumo sektorių.

Šis klausimynas skirtas įmonėms, kurios aktyviai dalyvauja kibernetinio saugumo rinkoje. Anketos tikslas – ištirti investicinės platformos, remiančios šio sektoriaus mažų įmonių augimą, kūrimo galimybes. Ši iniciatyva taip pat apimtų bendradarbiavimą su įvairiais skaitmeniniais ir inovacijų centrais, teikiant techninę pagalbą ir paramą įmonėms, taip pat ieškant būdų, kaip paskatinti papildomas privačias investicijas, supaprastinant informaciją apie Europos Sąjungos kibernetinio saugumo rinką.

Klausimynas leis geriau suprasti kibernetinio saugumo ekosistemą Europoje, ypač šio sektoriaus įmonėms kylančius iššūkius bei padės rengti rekomendacijas, kaip paremti šio svarbaus sektoriaus augimą.

Kviečiame prisidėti prie šios iniciatyvos ir iki 2022 m. kovo 4 d. užpildyti klausimyną čia.

 

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis