fbpx

Prisijungti

Naujienos

ESET Security Day

 

Rūmų nariai ESET Lietuva, atstovaujami UAB NOD Baltic, kviečia atvykti į jau penktus metus Vilniuje, Litexpo vykstančią ESET Security Day renginio konferenciją. Tik su šiuo kvietimu registruokitės į renginį su 70 % nuolaidos kodu: ESET@NUOLAIDA70.

Vilniuje jau 5 metus iš eilės vykstanti saugumo konferencija ESET Security Day suteikia galimybę išgirsti kibernetinio saugumo naujienas, susipažinti su lyderiaujančiais šios srities profesionalais iš Lietuvos ir užsienio šalių. Renginys skirtas suburti IT profesionalus, verslo atstovus ir visus, besidominčius naujausiomis IT technologijomis.

Pagrindinė šių metų konferencijos tema – tobula įmonės IT saugumo politika.

Rugsėjo 5 d. konferencijos metu pranešimus skaitys saugumo sprendimų atstovai ir konsultantai: Dr. Rytis Rainys, Nacionalinio kibernetinio saugumo centro direktorius, Vytautas Butrimas, IT saugumo specialistas, šiuo metu rengiantis NATO Vidurio Europos kibernetinės rizikos tyrimą, Tony Anscombe, kibernetinio saugumo veteranas, šiuo metu dirbantis ESET, nuolat cituojamas BBC ir „The New York Times“, Sari Koskela, Fondia Suomija Vyresnioji teisininkė, kuri specializuojasi duomenų privatumo ir apsaugos srityje, įskaitant jautrių sveikatos priežiūros duomenų apsaugą. Pranešimus taip pat skaitys Valstybinės duomenų apsaugos inspekcijos IT skyriaus vedėjas Dr. Jevgenij Tichonov, IT saugumo ekspertas Darius Povilaitis ir kiti.

Renginio programa ir registracija pateikta  puslapyje: esd.eset.lt

Renginys skirtas įmonių vadovams ir IT vadovams.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis

 

Sveiki!

Smagu, kad domitės galimybe bendradarbiauti su užsienio partneriais. Šiuo metu funkcionalumas yra diegiamas ir artimiausiu metu bus aktyvuotas.