fbpx

Prisijungti

Naujienos

Enterprise Europe Network verslo pasiūlymai

Pateikiame Enterprise Europe Network užsienio partnerių verslo pasiūlymus ir užklausas.

Įmonė iš Danijos ieško aukštos kokybės virtuvei skirtų tekstilės gaminių gamintojų.

Trumpas aprašymas: Danijos įmonė kuria ir parduoda modernius izoliacinius tekstilės produktus. Produktas yra tekstilinė „šieno dėžė“, kuri leidžia galutiniams pirkėjams gaminant sutaupyti energiją ir pinigus. Šis „šieno dėžės“ principas yra gana senas, tačiau naudingas šių dienų klimato ir energetikos krizės laikotarpiu, kai energijos, pinigų ir laiko taupymas yra neišvengiamas.

Sąlygos ir ekspertizė: Pageidautina, jei partneris yra MVĮ, kuri turi mažiausiai 5 metų tarptautinės patirties bei kitų partnerių Skandinavijos šalyse. Partneris turėtų suvokti skubos tvarką ir turėti perteklinius pajėgumus. Partneris turi turėti patirties su storu džinsiniu audiniu ir izoliacine medžiaga.

Skelbimas galioja nuo: 2022 m. spalio 28 d.

Skelbimas galioja iki: 2023 m. spalio 27 d.

Daugiau informacijos rasite čia.

 

Įmonė iš Lenkijos ieško plieno ar aliuminio konstrukcijų, skirtų fotovoltiniams saulės moduliams.

Trumpas aprašymas: Lenkijos įmonė užsiima įvairių produktų, tokių kaip metaliniai latakų sistemų komponentai, paukščių apsaugos spygliai, apsaugos nuo sniego ir kt., naudojamų statybos pramonėje, didmenine prekyba. Įmonė palaipsniui plečia produktų katalogą pagal specifinius klientų poreikius tiek šalies viduje, tiek užsienyje.

Sąlygos ir ekspertizė: Partnerio daugiau nei 20 metų patirtis statybos prekių didmeninėje prekyboje. Veikla turi būti kontaktų tinkle, jau patikrintų dėl per daugelį metų užmegztų santykių su gamintojais ir verslo partneriais. Gebėjimas pasiūlyti gerą produkto kainą. Ieškomas didmenininkas, ne galutinis vartotojas.

Skelbimas galioja nuo: 2022 m. spalio 28 d.

Skelbimas galioja iki: 2023 m. spalio 27 d.

Daugiau informacijos rasite čia.

 

Įmonė iš Bulgarijos ieško medaus gamintojų/tiekėjų. Taip pat ieško įvairių gaminių iš medaus.

Trumpas aprašymas: Įmonė turi modernias gaminimo patalpas bei didelius gamybos pajėgumus. Įmonė siekia išplėsti savo medų ir jo produktų portfelį ir rinkos dalį ne tik Europoje, bet ir už jos ribų.

Sąlygos ir ekspertizė: Partneriai turi tiekti kokybišką, šviežią, tradicinį ir organišką medų / medaus produktus, kurie turi aukštos kokybės standartus.

Skelbimas galioja nuo: 2022 m. spalio 31 d.

Skelbimas galioja iki: 2023 m. spalio 30 d.

Daugiau informacijos rasite čia.

 

Įmonė iš Nyderlandų ieško partnerių, kurie sukurtų dirbtinio intelekto sąnaudų prognozavimo sistemą.

Trumpas aprašymas: Nyderlandų įmonė veikia atviros skaitmeninės infrastruktūros srityje ir siūlo šviesolaidines jungtis verslo rinkai. Įmonė taip pat siūlo komercinę sutartį su technine pagalba potencialiems partneriams, kurie galėtų sukurti dirbtinio intelekto sąnaudų prognozavimo sistemą.

Sąlygos ir ekspertizė: Potencialus partneris turi turėti kūrybišką mąstymą, efektų gamybos procesą. Taip pat pageidautinas kūrybiškumas ir inovacija, netradicinis mąstymas, duomenų inžinerijos išmanymas, išankstinės žinios apie telekomunikacijų žinias Nyderlanduose.

Skelbimas galioja nuo: 2022 m. lapkričio 3 d.

Skelbimas galioja iki: 2022 m. lapkričio 3 d.

Daugiau informacijos rasite čia.

 

Vokiečiai ieško partnerių iš metalo apdirbimo sektoriaus, kurie gamina spyglius paukščiams atbaidyti.

Trumpas aprašymas: Vokietijos pašto perlaidos įmonė, specializuojanti asmeninių dovanų gamyboje, namų apyvokos ir sodo reikmėse, norėtų išplėsti savo sodo reikmių pasiūlą.

Sąlygos ir ekspertizė: Būtina patirtis spyglių paukščiams atbaidyti gamyboje.

Įmonė taip pat ieško didmeninės prekybos prekybininkų su pilnomis atsargomis. Partneriai būtų atsakingi už straipsnių parengimą ir išteklius Vokietijos prekės ženklui. Pramonės partneriai gali būti įvairių dydžių.

Skelbimas galioja nuo: 2022 m. lapkričio 3 d.

Skelbimas galioja iki: 2022 m. lapkričio 2 d.

Daugiau informacijos rasite čia.

 

Įmonė iš Danijos ieško gelbėjimo liemenių gamintojų.

Trumpas aprašymas: Gelbėjimosi liemenė yra nepaprasta tuo, kad gaminama iš lankstaus audinio (maudymosi kostiumo medžiagos), pripučiama rankiniu būdu ir yra uždedama ant krūtinės, kad patogu būtų užsiimti sportu, kuris reikalauja lankstumo, pavyzdžiui, plaukimas banglente.

Sąlygos ir ekspertizė: Įmonei reikia gauti CE sertifikatą. Kad tai galėtų padaryti, reikia atitikti ISO 12402 - 5.Todėl įmonė tikisi surasti gamintoją su patirtimi ir galimybėmis padėti pasiekti šį standartą.

Patirtis dirbant su Halkey Roberts 840 rankiniu pripūtimu gelbėjimosi liemenėse ar panašiuose komponentuose. Pageidautinas patrauklus ir kompetentingas kainų lygis. Įmonė tikisi išgauti pirmus prototipus jau pirmame bendradarbiavimo mėnesyje.

Skelbimas galioja nuo: 2022 m. lapkričio 4 d.

Skelbimas galioja iki: 2022 m. lapkričio 2 d.

Daugiau informacijos rasite čia.

 

Daugiau Enterprise Europe Network pasiūlymų rasite:  https://eenlietuva.eu/verslo-bendradarbiavimo-duomenu-baze/.

Dėl papildomos informacijos maloniai prašome kreiptis el. p. deimante.vilcinskaite@cci.lt arba tel.  8 616 79552.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis