fbpx

Prisijungti

Naujienos

Enterprise Europe Network – Europos klasterių bendradarbiavimas

Dalinamės EASME (https://ec.europa.eu/easme/en) informacija, susijusia su Enterprise Europe Network tinklo paslaugomis, siekiant suteikti pagalbą SVV įmonėms, susidūrus su COVID-19 situacija.

Viena iš „COVID-19“ iniciatyvų yra Pramonės klasterių atsakymų portalas (Industrial Clusters Response Portal): https://www.clustercollaboration.eu/coronavirus

Šis portalas palaiko pramonės klasterių pastangas spręsti problemas, kurias Europoje sukelia COVID-19 epidemija. Europos klasterių aljanso pagalba Europos Komisijai jau buvo perduota daugiau nei 1100 įmonių pasiūlymų.

Portalas sukurtas siekiant palengvinti pramonės klasterių bendradarbiavimą ir

  • veikia kaip „vieno langelio“ principu veikianti įstaiga, kurioje galima rasti patikimą informaciją apie Europos Komisijos veiksmus ir sprendimus pramonei, ypač pramonės klasteriams.
  • remia atvirą diskusijų forumą, kuriame dalyviai gali dalytis savo patirtimi, sprendimais, prašymais ir užduoti klausimus

Pramonės klasterių forumas „COVID-19“ yra atviras visiems registruotiems Europos klasterių bendradarbiavimo platformos vartotojams, kuriame kviečiama pasidalyti savo poreikiais, klausimais, patirtimi ir sprendimais.

Prisijunk! Spręsk! Taupyk!

Informacija Tekstilės sektoriui:

Europos aprangos ir tekstilės konfederacijos EURATEX nuoroda https://euratex.eu/covid-19/ skirta Europos tekstilės tiekėjams ir gamintojams, kur jie galėtų rasti vieni kitus ir palengvinti apsauginių kaukių gamybą, reaguojant į COVID-19 krizę.

Informaciją apie pasiūlą ir paklausą, gautą iš tekstilės įmonių, norinčių pakeisti savo produkciją, įmonių, jau gaminančių šiuos produktus bei iš laboratorijų ir centrų, siūlančių sertifikavimo paslaugas rasite EURATEX nuorodoje:

https://euratex.eu/wp-content/uploads/EURATEX_List-of-Offers-Requests-for-materials-and-suppliers_April-2.pdf

 

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis

 

Sveiki!

Smagu, kad domitės galimybe bendradarbiauti su užsienio partneriais. Šiuo metu funkcionalumas yra diegiamas ir artimiausiu metu bus aktyvuotas.