fbpx

Prisijungti

Naujienos

Eksporto klubo vizitas UAB „Varėnos pienelis“

 

Liepos 2 dieną įvyko Rūmų eksporto klubo išvykstamasis susitikimas – vizitas pas Klubo narį – UAB „Varėnos pienelis“.

2004 m. Varėnoje įsikūrusi  įmonė  gamina  pieno produktus, daugiausia sūrelius, sūrius, jogurtus  su savo prekės ženklu „Aistė“, taip pat produkcija gaminama kitiems prekės ženklams Lietuvoje bei užsienyje.  Įmonė jau penktus metus bendradarbiauja su prekybos centru „Lidl“ – jis atvėrė bendrovei duris į įvairesnes užsienio rinkas. Dabar jų pieno produktai su „Lidl“ prekės ženklais keliauja į Lietuvos, Lenkijos, Čekijos, Anglijos ir Slovakijos „Lidl“ parduotuves.

Klubo dalyvius pasitikusi įmonės direktorė Jolanta Kuzminienė papasakojo įmonės istoriją, kaip iš provincijos pieninės įmonė sugebėjo atsigauti, investuodama į naujus įrenginius, komandą, ir tapti modernia įmone, kurios produkcijos parduodamai ir už Lietuvos ribų.

J. Kuzminienė didžiuojasi, kad šiai dienai įmonė eksportuoja į daugiau nei 19 šalių, o produkcijos asortimentas nuolat plečiamas, siekiant patenkinti kintantį verslo partnerių skonį. Europoje produkcija pristatoma per 48 valandas nuo produktų pagaminimo, tad klientas visada gauna tik šviežią produkciją.

Klubo dalyviams buvo surengta ekskursija į gamybos cechus – nuo pieno žaliavų apdorojimo iki galutinės produkcijos sukūrimo.

Vėliau neformalioje aplinkoje Klubo nariai  turėjo puikią galimybę geriau pažinti vieni kitus, pasidalinti savo verslo patirtimi ir, žinoma, padegustuoti „Varėnos pienelio“ sūrelių ir sūrio tortų.

Laura Kaziukonienė, įmonės „Geld Baltic“ vadovė, pateikė siurprizą – liofilizuotus „Varėnos pienelio“ produktus – sūrelius, jogurtus. Taip pat vyko Klubo nario – UAB „Straikas“ – „Sip Sap“ beržų sulos degustacija, UAB „Vis Aqua“  direktorius Vytautas Zuzevičius pasakojo ir pristatė įmonės produkciją - natūralų mineralinį vandenį.

Klubo dalyviai kitą kartą susitiks jau rugsėjį.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis