fbpx

Prisijungti

Naujienos

Eksporto klubo virtuali diskusija: Lietuvos verslas užkariauja pasaulį – misija įmanoma

 

Vasario 25 d. 15:00-17:00 kviečiame dalyvauti diskusijoje "Lietuvos verslas užkariauja pasaulį – misija įmanoma".

15:00-16:00 Kartu su diskusijos svečiais, komunikacijos ir rinkodaros ekspertais - Mariu Gursku, Orijana Mašale ir Ieva Vozbutaite-Beliauske aptarsime temas:

* Lietuvos verslo identitetas globalaus verslo kontekste. Pagrindinės įžvalgos iš Lietuvos žinomumo ir reputacijos užsienio žiniasklaidoje tyrimų.

* Kaip verslui save sėkmingai komunikuoti ir pristatyti potencialiems verslo partneriams? Įmonės pagrindinių komunikuojamų vertybių išryškinimas ir identiteto išgryninimas.

* Kaip keičiasi įmonės komunikacija su užsienio partneriais koronaviruso aplinkoje?

*  Praktinės komunikacijos patirtys užsienyje („Ignitis Group“ sėkmės istorija).

Kviečiame Eksporto klubo narius aktyviai dalyvauti diskusijoje, dalintis savo patirtimi ir įžvalgomis.

16:00-17:00 Klubo narių darbas grupėse (pagal sektorines interesų grupes).

 

Daugiau  apie diskusijos svečius

Marius Gurskas

Vyriausybės kanceliarijos Lietuvos įvaizdžio grupės vadovas. Daugiau nei 15 metų patirtis įgyvendinant strateginės ir skaitmeninės komunikacijos projektus, koordinuoja šalies pristatymo užsienyje veiklų ir Lietuvos pristatymo užsienyje 2020-2030 m. strategijos įgyvendinimą.

Orijana Mašalė

Nepriklausoma valdybų narė, taip pat dirba Gamybos inovacijų slėnio pardavimų ir rinkodaros vadove. Ji yra dirbusi „Fortune 500“ energetikos įmonėje, skandinaviškoje draudimo bendrovėje, vystė savo verslą, yra konsultavusi apie 100 įvairių organizacijų vadybos, reputacijos formavimo, prekės ženklo įvedimo į rinką, komunikacijos strategijos, krizių valdymo ir kitais klausimais.

Ieva Vozbutaitė-Beliauskė

Daugiau nei dvidešimt metų dirba rinkodaros ir komunikacijos srityje, kur teko valdyti tarptautinius prekės ženklus Baltijos šalių rinkose, kurti naujus prekės ženklus vietinėms ir tarptautinėms rinkoms.  Greitai bus 3 metai, kai prisijungė prie „Ignitis grupės“ vadovų komandos.  Atsakinga už visą grupės ir grupės įmonių komunikaciją tiek Lietuvoje, tiek užsienyje.

 

Renginys skirtas Eksporto klubo nariams.

Registracija el. paštu a.masandukaite@cci.lt iki vasario 24 dienos.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis